Hakkımızda

Neden Efor Çadır ? Neler Yapıyor Efor Çadır ?


Uzun yıllardır Çadır sektöründe hizmet vermekte olan firmamız farklı ürün seçenekleri üzerinden gerçekleştirilecek olan çalışmalar dahilinde kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Çadır İmalatı konusunda daha iyi Çadır Modelleri için her geçen gün çalışmalarını geliştirmekte olan firmamız tamamen profesyonel şekilde yapmış olduğu çalışmalar ve göstermiş olduğu hassasiyetle müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır. Dekoratif, ekonomik ve kullanışlı şekilde hazırlanmış olan ürünlerimiz üzerinden yapılacak olan tercihler doğrultusunda müşteri beklentilerine uygun şekilde hizmet alınmasını sağlamaktayız.

Çadır Modelleri | Çadır Fiyatları | Çadır Üretim Malzemeleri


Firmamız tarafından gerçekleştirilen Çadır İmalat çalışmaları sırasında kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede daha dayanıklı Çadırlar yapıya sahip olan ürünler Branda Ve Tente üretmekteyiz ile sektördeki taleplerinin karşılanması sağlanmaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları sırasında son sistem teknolojiye sahip makineler ile çalışma yapılmaktadır. Deneyimli kadromuz tente, çadır, branda konusunda özellikle yapılacak olan imalat çalışmaları ile sektörde en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır.

Geniş ürün yelpazesi üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetler dahilinde kaliteli kullanım olanağı elde edebileceğiniz ürünlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Farklı alanlarda kullanım için istenilen boyutlarda çalışma yapmaktayız. Alanında uzman olan ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları sonucunda daha dayanıklı yapıya sahip olacak şekilde hazırlanmış olan ürünlerimiz her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Vizyonumuz

Her geçen gün gelişmeye devam eden teknoloji firmamız için önemli bir noktada yer almaktadır. Yapmış olduğumuz imalat çalışmaları sırasında yer vermiş olduğumuz son sistem teknolojiye sahip makineler ve ekipmanlar yapılan imalat çalışmalarının daha kaliteli şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır. Bu sayede imalatını gerçekleştirmiş olduğumuz ürünler daha kullanışlı ve dayanıklı olarak hazırlanmaktadır. Hizmet kapasitemizi her geçen gün arttırmaya devam etmekteyiz.

Uzun mesafede belirlemiş olduğumuz hedefleri hayata geçirmek için aralıksız şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kalite bizim için her zaman ön planda tutulmaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Türkiye genelinde hizmet vermek için firmamız her geçen gün hizmetlerine geliştirerek çalışmalarını devam ettirmektedir.

Misyonumuz

Sektörde özellikle kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile başlamış olduğumuz çalışmaları aralıksız şekilde devam ettirmekteyiz. Kısa mesafede belirlemiş olduğumuz hedeflerimizi hayata geçirmiş bulunmaktayız. Belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından ödün vermeden devam ettirmiş olduğumuz çalışmalar ile taleplerinize uygun hizmet almanızı sağlıyoruz.

Tente çeşitleri, branda çeşitleri, çadır çeşitleri gibi farklı ürünler konusunda tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı seçenek üzerinden hizmet sunmaktayız. Farklı ölçülerde hazırlanacak olan ürünlerimiz de özellikle kalite ön planda yer almaktadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmış olan ürünler ile taleplerinizi karşılanmaktadır.

0
+
Memnun Müşteri
0
Yıllık Sektör Tecrübesi
0
Tüm İllerimize Hizmet
0
Bi Çayımızı İçmeye Bekleriz

ÇADIR ÜRETİMİ KALİTE STANDARTLARIMIZ


Geniş kullanım alanına sahip olan ürün seçeneklerimizde özellikle belirlemiş olduğumuz kalite standartları ön planda tutulmaktadır. Bu sayede daha kaliteli kullanım olanağı elde edebileceğiniz şekilde imalat çalışması yapmaktayız. Sektörde en iyi hizmeti sunmak için firmamız hizmete başladığı günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarında çalışmalarını devam ettirmektedir. Uzman ekibimiz ile sorumluluklarımızın bilincinde çalışmalarımızı sürdürerek taleplerinizi karşılıyoruz. Hizmet alanımızda özellikle kaliteli ve güvenilir hizmet alınabilmesi için firmamız tarafından belirlenmiş olan kalite standartları şunlardır;

  • Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmak,
  • Geniş ürün yelpazesi üzerinden farklı alanlarda kullanım için en uygun seçeneklerin belirlenmesini sağlamak,
  • Uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunmak,
  • Saygın ve dürüst hizmet anlayışı ile çalışmalarını devam ettirmek,
  • Sorumluluk sahibi bir şekilde tam zamanlı teslimat yapmak,
  • Her çalışmada kaliteli sonuçların alınmasını sağlamak,
  • Teknolojiden en iyi şekilde yararlanarak daha kullanışlı ürünler hazırlanmak bizim için her çalışmada dikkat etmiş olduğumuz kalite standartlarını oluşturmaktadır.
Dokun Ara