Yemekhane Çadırları

yemekhane-cadirlari

Yemekhane Çadırları

Yemekhane çadırları kullanım amaçlarına göre bir çok farklılıklar gösterebilir. Gerek üretiminde kullanılan malzemeler gerekse biçimlerine göre birbirlerinden oldukça farklıdır. Her tarafı branda kaplı demir direklere oturtulmuş çadır tiplerinden de üretilebilir dört bir yanı şeffaf kaplamayla aynı pencere gibi dizayn edilmiş Çadır tiplerinden de. İstenildiği taktirde demir direk ya da çelik konstrüksiyon direklere tutturularak kullanılabilen bu tip çadırlarda daha çok tercih edilen çelik konstrüksiyondur. Çünkü paslanmaz, darbelere karşı dayanıklıdır, herhangi bir yağmur kar vb. hava olaylarında da sağlamlığıyla göz doldurur.

Yemekhane Çadırı:

Yemekhane Çadırları

Yemekhane Çadırları

Yemekhane çadırılarının kullanım alanlarından bahsedecek olursak; inşaat alanlarında kullanılır, ramazan aylarında açık havada iftarlarda kullanılır, hayır işlerinde kullanılır, bir iş yerinin yemekhane işlerinde kullanılır, kır düğün salonlarının bir kısmında kullanılır, cafe işletmelerinde ve aklınıza gelebilecek daha nice farklı alanda kullanıma uygundur. İstenilen şekilde üretilen bu yemekhane çadırı dilerseniz kafenizin açık havada olan kısmına kurabilir ve çok şık tasarımlarla müşteriyi kendinize çekebilirsiniz.

İnsanların en fazla dikkat etmesi gereken temizlik alanı elbetteki vücudumuza direkt olarak giren yemeklerdir. Yemeklerde hijyen çok önemlidir. Buna bağlı olarak sadece yemekteki hijyen değil, yemek yenilen yerin de hijyeni çok önemlidir. Bunun için özel olarak tasarlanmış bu yemekhane çadırılarımız kiri, tozu ve buna benzer pisliği içine hapsetmez. Kirler brandanın içine nüfuz etmez.

Yemekhane çadırı modellerimizle alakalı daha ayrıntılı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Dokun Ara