Yemekhane Çadırı

yemekhane-cadiri

Yemekhane Çadırı

Yemekhane Çadırı

Şantiye sahaları, fabrikalar, hayır yemekleri, ramazanda verilen iftar yemekleri ve daha bir çok alanda kullanılabilen yemekhane çadırlarımız, yemeklerinizi yiyebileceğiniz, steril bir ortam sağlamakla birlikte, içerisine sandalye ve masaları çok rahatlıkla koyup, geniş alanlar elde edebileceğiniz bir sistemde üretilmektedirler. Çelik malzemelerle desteklenen bu çadırlarımız, tamamen steril olup, asla paslanmazlar. Okullarda ve hastanelerde de kullanılan bu tip çadırlarımızı, kafe olarak da dizayn edebilirsiniz. Bu sektördeki olmazsa olmazlarınız arasında bir numara olan çadırlarımız, sizin, en büyük yardımcınızdır. Bu konuda, tecrübeli ekibimizle birlikte, disiplinli çalışır ve siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanırız. Tedarikçiniz olarak, bizden memnun kalacaksınız.

Yemekhane Çadırı:

Yemekhane Çadırı

Yemekhane Çadırı

Rüzgarlı, yağmurlu ve benzeri havalara dayanıklılığıyla göz dolduran yemekhane çadırları, çelik konstrüksiyondan üretilmiş direklere tutturulan dört tarafı ve tavanı branda ile örtülü bir şekilde dizayn edilmektedir. İstenen ebatlarda üretildiği gibi havalandırma yolları da mevcuttur. Pencere, kapı ve benzeri yapıları ile sağlam bir mekandan farkı yoktur. Yemekhane Çadırı

Yemekhane çadırlarımızın bir diğer özelliği ise kiri,lekeyi, tozu içinde hapsetmemesidir. Brandanın üretim şekli ve içerdiği ham maddeler sayesinde kir, leke ve toz kolaylıkla temizlenmektedir. Tamamen steril olması gereken bu yemekhane çadırları için çok gerekli bir özelliktir.

                Yemekhane çadırları istediğiniz ebatlarda yaptırabilir ve kullanıma hemen başlayabilirsiniz. Kolay kurulumu, çok kolay sökümü ve pratik olarak taşınabilir olması açısından da çok kullanışlı olan bu yemekhane çadırlarımızdan sipariş verebilirsiniz. İletişim kurabileceğiniz numaralar sitemizde belirtilmiştir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Dokun Ara