Yemekhane Çadırı Fiyatları

yemekhane-cadir-fiyatlari

Yemekhane Çadırı Fiyatları

Yemekhane Çadırı Fiyatları

Yemekhane Çadırları çok amaçlı kullanılabilen, pratik olarak kurulabilen ve hiç bir şekilde temel bir yapı gerekmeksizin istediğiniz yere kurulabilen çadır tiplerindendir. Yalnızca köşe direklerinin düz bir zemin üzerinde olması yeterlidir. Bu köşe direkleri isteğe bağlı olarak demirden de üretilebilir çelik konstrüksiyondan da. Tamamen kapalı olarak da üretilebilen bu tip yemekhane çadırları, bir kısmı pencere şeklinde olan şeffaf kaplamalarla da süslendirilebilir. Isınma konusunda da problem yaşamayacağınız bu tip çadırlar, yazın ferah ve geniş kullanımıyla göz doldurmaktadır. Şiddetli rüzgarlara, yağmurlara ve diğer doğal olaylara da oldukça dayanıklıdır. Kışın çadır içerisinde yaktığınız bir soba veya kurduğunuz bir ocak çok kolay bir şekilde çadırın içini ısıtacağı gibi, çadırın yapımında kullanılan ana malzemeler sebebiyle ısı dışarı çıkmayacaktır. Yahut dışarı çok yavaş çıkıp size ısınma konusunda harcadığınız enerji ve buna bağlı olarak gelen faturalarınızda da yardımcı olacaktır. Yemekhane Çadırı Fiyatları

:

Yemekhane Çadırı Fiyatlar

Yemekhane Çadırı Fiyatlar

Yemekhane Çadırı Fiyatları Her türlü açıdan artısı olan bu tip çadırlar sadece yemekhane çadırı olarak değil bir çok amaçla kullanılabilmektedir. Bunlardan bazıları, kafe işletmesinin kır bölümü, hastaneler, inşaat sahaları, iftar çadırları, kır düğün salonlarının bir bölümü ve benzeri yerler olarak örneklendirilebilir. İstenilen ebatlarda, istenilen ortamlarda, istenilen amaç uğruna üretilebilen bu tip çadırları bir ev gibi de dizayn ettirebilirsiniz, tavan kısmı yay şeklinde de dizayn ettirebilirsiniz. Bu sizin yaratıcılığınıza ve ihtiyaç duyduğunuz şekle bağlıdır.

Yemekhane Çadırı Fiyatları bazen kullanılan branda cinsine, Bazen ise Çadırın Demir aksamının kalitesine göre farklılıklar göstermektedir. Efor Çadır olarak imal ettiğimiz Çadırların bazı görüntülerini görmektesiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Dokun Ara