Şeffaf Kapama

seffaf-kapama

Şeffaf Kapama

Şeffaf Kapama ( Kış Bahçesi ) modellerimiz genellikle uzun zamandır en çok terch edilen sabit kapalı alan oluşturma ürünlerimizdendir. Özellikle kapalı alanlarda sigara yasağı uygulamasının ülkemizde kanunlaşmasından sonra kullanımı artan bir ürünümüzdür Şeffaf Kapama  kafe ve buna benzer ortamlarında kullanılan bir çadır türü diyebiliriz.  Kış Bahçesi  modellerimizin kullanımı oldukça rahat ve basittir. Kolay kolay deforme olmayan sağlam malzemeden ürettiğimiz bu ürünlerimiz gerek kullanımındaki kolaylık, gerekse uzun ömürlü yapısı ile  sizleri memnun edecektir. Bu  Şeffaf Kapama modellerimizden sizde hemen bir tane sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. Sitemiz içinde gezerken beğendiğiniz bir  şeffaf kapama çeşidi veya aklınızda olan bir model veya renk var ise yapmanız gereken tek şey sitemiz içeriğinde bulunan iletişim bölümünden veya  0212 419 33 00 telefon numaramızdan bize ulaşmaktır. Telefonun diğer ucundaki birikimli personelimiz ihtiyacınız olan Çadır Modeli hakkında size yardımcı olmak için hazır halde bekliyor olacaktır.

Şeffaf Kapama:

Şeffaf Kapama

Şeffaf Kapama

şeffaf kapama modellerimizin kullanım amacına gelecek olursak, Hemen hemen her alanda kullanabilmek tabii ki mümkün ancak en başta  kafelerde veya buna benzer ortamların açık kısımlarında kışın dışardan gelen soğuğu önlemek, yazın ise içerdeki serin havayı korumaktır. Kimi işletmelerde  şeffaf kapama ile kışın kapalı tuttukları bölgeleri yazın açarak sigara içilebilen açık bir bölüm oluşturmaktadırlar.  Bu çok kullanışlı şeffaf kapama ürünlerimizden sizlerde hemen sahip olabilirsiniz. Bu Kış Bahçesi  ürünlerimizin bir avantajı ise sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapıldıkları için yazın içerde çalıştırdığınız klimalardan aldığınız serin havayı içerde tutar ve dıştan gelen sıcak havayı dışarda tutmaktadır.  İstediğiniz zaman açılmasına olanak sağlayan pencerelerin sayesinde ise Çadır anında havalandırılabilir

Kış Bahçesi ve benzeri bütün sabit kapatmalarda anahtar teslim projelerimiz ve ve projelerle dolu referanslarımız mevcuttur.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

Dokun Ara