Kurban Çadırı

Kurban-cadiri

Kurban Çadırı

Kurban Çadırı,  Standart formlarda üretilen bir Çadır Modelidir. Kurban Çadırı olarak imalatını yaptığımız bu ürünün genel formu belediyelerin teknik şartnamelerine göre şekillenmiş yuvarlak formda seri olarak üretilmektedir. Rüzgarın şiddetine en az riskle dayanabilecek form yuvarlak olduğundan bu ürünlerde en çok tercih edilen yarım yuvarlak Çadır modeli uygulanmaktadır. Birbirine geçme yöntemi ile demir aksamı kurulan Kurban Çadırlarının izolasyonlu tercih edildiği taktirde, demir aksamın hemen üzerine astar dediğimiz ince malzeme serildikten sonra, ısı izolasyonunu sağlayacak hava kabarcıklı alüminyum folyo serilir. Isı izolasyonu özenli bir şekilde yayıldıktan sonra asıl Branda malzemesi tamamının üzerini örtecek şekilde monte edilip sadece Çadırın kapı kısımlarına denk gelen aynaların montajı yapılır.

Kurban Çadırı :

Kurban Çadırı

Kurban Çadırı

Çadır imalatında Firmamızın fabrikalarında üretim esnasında dikkate aldığımız en büyük faktör ekonomik Çadır üretme gayretimizdir. Kurban Çadırı, Müslüman aleminin her sene büyük bir şevkle beklediği kurban bayramının bir kaç hafta öncesinde büyük şehirlere getirilmeye başlanan kurbanlık hayvanların barınabilmesi için kullanılacağından besiciye ekonomik kurban çadırı sunmak çok önemlidir. Bu noktada hem sektördeki rekabette liderlik vasfını devam ettirebilmek hemde besicilerin masraflarını katlamamak amacı ile tüm bunları göz önünde bulundurup, aynı zamanda kurbanlık hayvanların Kurban Çadırında yerleşimi ve barınması için en uygun Çadırı kullanıcısı ile buluşturmak gerekir. Özellikle yaz aylarına denk gelen kurban bayramlarımızda maliyetleri yükseltecek branda ve izolasyon maliyetinden kaçınarak, Pilsa adını verdiğimiz ürünler ile demir aksam aynı kalmak şartı ile Kurban Çadırlarımızı ekonomik bir norm a sokmaktayız.

Her türlü Çadır işleriniz firmamız tarafında imal edilmektedir.  Uygun Çadır, Hayvan Barınak Çadırı, Kurban Çadırı, Ucuz Kurban Çadırı

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

Dokun Ara