Sahra Hastanesi Çadırı

sahra hastanesi cadiri

Sahra Hastanesi Çadırı

Sahra Hastanesi Çadırı

Ülkemiz ve dünyanın zor günler geçirdiği ‘’covid 19’’ bulaşıcı salgı hastalık nedeni ile mevcut yataklı hastanelerin yetersiz kaldığı, zorlu koşullara dayanıklı, hızlı kurulan kaliteli ve ekonomik sahra hastanesi çadırı ürünlerimiz ile korunaklı ve güvenli alanlar yaratabilirsiniz.

Sahra Hastanesi Çadırı Nedir?

Yapısı gereği olarak konaklamak için tasarlanan ve uzun süre kullanılabilecek kalite ve dayanıklılıkta üretilen Sahra Hastanesi çadırı modellerimiz zorlu dış etkenlere karşı dayanıklı ve oldukça sağlam olan çadır modellerimizdir. Eğer uzun ömürlü, kaliteli ve ekonomik sahra hastanesi çadırı modelleri arıyorsanız size sunduğumuz sahra çadır modelleri aradığınız dayanıklılığa, kaliteye, kolay kurulum ve demonte edilebilirliğe ve ekonomik satış fiyatlarına sahiptir.

Sahra Hastanesi Çadırı Modellerimiz

makaslı yemekhane çadırı

makaslı yemekhane çadırı

Size sunduğumuz sahra çadırı modellerimiz hızlı bir şekilde ürettiğimiz, kolay ve ergonomik yapıya sahip olan çadır modelleri olup oldukça kolay bir şekilde kurulabilen çadır modellerimizdir. Sahra hastanesi çadırlarımız konaklamaya uygun olacak şekilde pek çok kişinin rahatça barınabileceği çadır modelleri olarak tasarlanmaktadır. Sahra hastanesi çadırı modellerimizi istediğiniz ebatta, renk ve modelde seçebilir ve ihtiyacınız olan korunaklı ve güvenilir alanları kaliteli ve dayanıklı  Sahra Hastanesi çadırı modelleri ile oluşturabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı malzeme ve mekanizmalar ile ürettiğimiz mülteci çadırlarımız ile uzun süre konaklanabilecek, uzun ömürlü çadır modellerine sahip olabilirsiniz.

Sahra Hastanesi Fiyatları

Sahra Hastanesi çadırları genellikle toplu olarak satın alınan çadır modellerimizdir. Genellikle çok fazla kişinin barınması için pek çok sayıda büyük boy olarak sahra hastanesi çadırı alımları gerçekleştirilmektedir. Ancak bu durumun tam aksine bireysel kullanım için de bireysel satış işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Toplu alımlar ile bireysel alımlar, seçtiğiniz mülteci çadırı modeline ve ebadına göre değişim göstereceğinden net sahra hastanesi çadırı fiyatları için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizim ile iletişime geçerek seçtiğiniz model ve çadır büyüklüğü, yararlanmak istediğiniz ek hizmetler hakkında bilgi verebilir ve size net bir mülteci çadırı teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Hasta İzolasyon Brandası

hasta tecrit perdesi

  hasta tecrit perdesi 

Birçok amaç için kullanılan şeffaf branda modellerimiz hastanelerde, eczanelerde ve bunun gibi günümüz koşullarında çalışma zorunluluğu olan sektörlerde salgın hastalıktan ve benzeri her durumda mutlaka kullanılması gereken hasta izolasyon brandasının farklı fiyatları olmakla birlikte, oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Özellikle hastane içi ve eczane ve medical hizmet veren hizmetlerinde izolasyon  olanakları sağlanmalıdır. Bu gibi yerlerde mutlaka ihtiyaç duyulan olmazsa olmaz malzemelerden birisi de Hasta İzolasyon brandasıdır.

hasta izolasyon brandasi

hasta izolasyon brandasi

Koruyucu olarak kullanılan bu brandalar, nitelikli mallardan imal edilmektedir. Bundan dolayı uzun süre izolasyon ve korumak amacıyla kullanılabilmektedir. Hasta İzolasyon brandası yalnızca mekanda bulunan eşyaları korumakla kalmaz, hasta olup olmadığından emin olmadığımız kişilerle aramızdaki sosyal mesafeyide koruması açıcısında  önem arz etmektedir. Son derece önemli bir ürün olan hasta izolasyon brandası, tecrit ihtiyacı olan her mekanda mutlaka kullanılmalıdır.

Modern tasarımlarda birçok hasta izolasyon brandasını bulabilirsiniz. Koruyucu özelliği yüksek olan bu brandaları birçok farklı tipte ve boyutta tasarlanmıştır.

hasta izolasyon perdesi

hasta izolasyon perdesi

Bundan dolayı aradığınız özel bir çeşit varsa kolaylıkla bulabilirsiniz. Oldukça sağlam olan, polyester ipliklerden üretilen hasta izolasyon brandası koruyucu işlevini de mutlaka görecektir. Tüm özellikleri aynı anda bulabileceğiniz brandalar kaliteli kumaşlardan imal edildiği için uzun yıllar, tüm hava koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz niteliktedir.

Hasta İzolasyon Brandası Fiyatları

Yukarıda da bahis ettiğimiz alanlarda genellikle insanların sosyal temaslarını engellemek için  arada bir perde vazifesi görür bu alanın  kapatılması amacıyla kullanılan Hasta İzolasyon brandası çeşitleri olmakla birlikte genellikle rengi şeffafdır. Farklı renklerde de branda bulmanız mümkündür. Sağlığınız uzun, tedbiriniz fazla olabilir. Brandalar, sizi her durumda koruyacaktır. Aynı zamanda kolay takılıp çıkarıldığından dolayı, ihtiyacınız bittiğinde rahatlıkla brandaları çıkarabilir, yine aynı şekilde takabilirsiniz.

Aynı gün birden fazla mevsimsel hastalıkla yada ebfeksiyonla karşılaşmanız mümkündür. Özellikle sağlık sektöre hizmet eden alt sektör ve kuruluşlarda faaliyet gösteriyorsanız, mutlaka brandaya ihtiyacınız olur. Güneş, yağmur, toz, kar akla gelebilecek tüm olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan aynı zamanda güvenliğin sağlanmasında da son derece önemli olan Hasta İzolasyon fiyatları son derece uygundur. Fiyat olarak birbirinden farkı fiyat seçenekleri bulabileceğiniz gibi makul fiyata kamyonunuz için branda satın alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Dokun Ara