İskele Brandası

iskele-brandasi

İskele Brandası

 İskele Brandası, görüntü kirliliğini engellemek başta olmak üzere çok farklı kullanım alanı ve faydası vardır. İnşaatı dış etkenlerden koruyan inşaat brandaları aynı zamanda inşaat çevresini inşaatın yaydığı toz, kir, etrafa yayılan parçaları gibi şeylerden de korur. Yanmaz malzemeden yapılan inşaat çadırları herhangi bir yangın anında yangının yayılmasını önleyip, durumun engellenmesi için zaman kazandırır. Defalarca kullanılabilecek şekilde hazırlanan inşaat brandaları, inşaatın ilerlemesi için uygun ortamı hazırladığı için, inşaatın daha süratli bir şekilde ilerlemesini sağlayarak, üreticiye zaman ve para kazancı sağlar.

İskele Brandası:

İskele Brandası

İskele Brandası

Özellikle büyükşehirlerde görüntü kirliliğini son derece önleyen inşaat çadırları, kat sayısı arttıkça artan rüzgâr etkisini en aza indirdiği için inşaatın ilerlemesini sekteye uğratmamaktadır. Su geçirmez malzemeden yapılan bu çadırlar yağmuru inşaat dışında bırakır. İskele Brandası kullanılmadığı varsayıldığında, doğa olayları yüzünden aksatılan günler ve yavaşlayan iş hesaba katıldığında yapılabilecek en mantıklı çözümün inşaatın özellikleri doğrultusunda alınabilecek bir İskele Brandası olduğu görülebiliyor. İskele Brandası bir diğer kullanım amacı ise korumadır. İnşaat iskelesindeki çalışanları ve iskeleden düşebilecek malzemelerden dışarıdaki korumak amacıyla kullanılan bu branda, tercihe göre büyüklük barındıran fileler içermektedir. Filelerin büyüklüğüne göre fiyatlandırılan bu brandalar son derece sağlam malzemeden üretilmektedir.

                Her türlü İskele Brandası en kaliteli ve en uygun fiyatlarla alıcılara sunan Efor Branda , profesyonel kadrosuyla tüketicinin can ve mal güvenliğini göz önünde bulundurarak, en kaliteli hizmeti sizlere sunuyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Dokun Ara