İnşaat Perdesi

insaat-Perdesi

İnşaat Perdesi

Efor çadır şirketi olarak uzun yıllardan bu yana müşterilerimize istikrarlı olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız, günümüz modasına uygun, kaliteli ve ekonomik ürünleriyle sektörde fark yaratarak, sektörün en çok tercih edilen firması konumunda bulunmaktadır. İnşaat perdesi, birçok mesleki sektörde Branda kullanımının yanında evsel ve kişisel kullanım alanlarında da hizmet etmektedir. İnşaat Perdesi çeşitli Çadır Brandalarındandır. İnşaat perdesi Çadır Brandalarının başlıcası Sektörde pilsa adı altında kullanılan 180 gr /m2 ve 220 gr/ m2 agırlığında poliüretan, dokumalı pvc sıvama branda cinsidir. İnşaat perdesi ürünlerindeki hiç bir gözeneği 0lmayan bu malzeme sayesinde dışarıdan içeriye yada içeriden dışarıya hiç bir yabancı cisim sızamaz. İnşaat Perdesi ve İskele Brandaların da son zamanlarda sıkça tercih edilen bir diğer Branda cinsi ise jüt dediğimiz delikli file Branda cinsidir. Bu malzeme delik sıklıklarına göre fiyatlandırılmaktadır. File Brandalar gözenek genişliklerinden kaynaklı olarak içeri ve dışarı toz zerreciklerini alır veya bırak, ancak  yine bu gözenekler sayesinde brandanın rüzgara karşı mukavemetini arttırır.

İnşaat Perdesi :

İnşaat Perdesi

İnşaat Perdesi

İskele Brandası veya İnşaat Brandası olarak kullanılacak ürünün kullanılacak alanda en işlevsel anlamda kullanılması için bazı güçlendirici işlemlerden geçmesi gerekir. Bu işlemlerin başında Kenar kıvırma, ve bağlantı yerleri olarak kapsül veya bağcık dikimi gelmektedir. File brandası olarak imal edilen İnşaat Perdesi ürünlerinde ise, Kenarlar kıvrılırken 5 cm genişliğinde dokuma kolonda brandanın kenarlarına dikilmelidir. Aksi Takdirde Delikler dokumalardan sıyrılarak çözülecektir, buda Çadır Branda ürününün bağlantı yerlerinden kurtulmasına olanak vereceğinden kullanım ömrü azalmış işlevselliğini kaybetmiş olur.

Kaliteli ve ekonomik inşaat perdesi ürünleri

Efor çadır, inşaat perdesi, branda,  tente ve şemsiye ürünleri şirketimiz bünyesinde satışı yapılan inşaat perdesi ürünü ve diğer ürünlerin tamamı yüksek kalite standartları çerçevesinde alanında uzman ulan personellerimiz tarafından üretilmektedir. İnşaat perdesi ve diğer ürünlerimizin tamamı bir hayli ekonomik fiyat tarifeleri üzerinden müşterilerimizle buluşturularak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi tam anlamıyla yerine getirilmektedir. İnşaat perdesi ürünü hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizin İletişim Bölümünden ulaşabileceğimiz telefon numaralarımızdan operatörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yada yine web sayfamız üzerinden iletişim formunu doldurarak ilgilendiğiniz ürün hakkında size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Dokun Ara