Asma Germe Çadır

asma-germe-cadir

Asma Germe Çadır

Asma Germe Çadır üreticisi birçok firma mevcuttur. Bu firmaların ürettiği çadırların kalitesi ise birbirinden oldukça farklıdır. Bu yüzden de en tecrübeli ve kaliteden ödün vermeyen firma olan efor çadır ve branda adı altında çalışmalarını sürdüren firmamızda en iyi çadırlar bulunmaktadır. Firmamızın ürettiği çadırlar arasında her çeşit çadır mevcuttur. Firmamız ikitelli organize sanayi bölgesi içerisinde yer almaktadır. Her çeşit çadırı son derece kaliteli olarak sunmaktayız. Çünkü çadırları polyester ya da pamuklu brandadan üretmekteyiz. Böylece çadırlar hem uzun süre dayanıklı hem de yalıtımlı gibi olmaktadır. Çadır kurma aşamasında kullanılan direklerin de yapısı çok önemlidir. Çünkü çadırların ebatları birbirinden farklıdır ve bu yüzden de kullanılan direkler birbirinden farklı olmaktadır.

Asma Germe Çadır:

Asma Germe Çadır

Asma Germe Çadır

Asma Germe Çadır çeşitleri birbirinden farklı olsa da çadır yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi birbirine yakındır. Çünkü tüm çadırlar olumsuz hava koşullarına karşı muhafaza edilebilmelidir. Afet çadırı, asker çadırı, yemekhane çadırı, kamp çadırı, hayvan barınak çadırı gibi farklı türde çadırlar mevcuttur. Bu çadırların üretimini büyük bir titizlikle yapan efor çadır ve branda firması olarak ihtiyaçlar doğrultusunda üretim yapmaya önem vermektedir.

Asma Germe Çadır yapısı genellikle üçgendir. Çünkü olumsuz hava koşullarına ve çevre koşullarına en iyi uyumu o tarz çadırlar sağlamaktadır. İdeal çadır, uzun yıllar kullanılabilecek şekilde olmalıdır. Çünkü bazı çadır üreticilerinin kalitesiz malzeme kullanmaları sonucunda kısa ömürlü çadırlar üretilmektedir. Bu yüzden de işin ehli olanla çalışmak gerekir.

 

Bu tip Çadırlarda en önemli faktör kullanılacak malzemenin cinsidir. Şirketimiz ürünlerinde Almanya teknolojisinde üretilen Brandaları tercih etmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Dokun Ara