Askeri Çadır

askeri-cadir

Askeri Çadır

Askeri Çadır çeşitliliği olan bir üründür. İhtiyaca göre çadır tipleri mevcuttur. En çok kullanılan ve tercih edilen çadır tipleri promosyon çadırları, afet çadırları, fuar çadırları, asker çadırları, yemekhane çadırları, kamp çadırları ve hayvan barınak çadırları olarak gösterilmektedir. Tüm bu çadırların üretimini ve satışını yapan firmamız efor çadır ve branda adı altında bu işin uzmanı olduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış benimsemekteyiz.

Askeri Çadır:

Askeri Çadır

Askeri Çadır

Askeri Çadır tipleri tek tek ele alındığında çeşitli fuarlara hizmet eden ve panayırlarda görmeye alışık olduğumuz fuar çadırları kısa süreli kullanıma sahiptir ve geniş çadır tiplerindendir. Promosyon çadırları, ürün tanıtımı yapmak isteyen firmaların ürüne dair bir şeyler dağıtarak tanıtım yaptığı stant benzeri çadırlardır. Afet çadırları, afetler sonucu evsiz kalmış insanların barınma ihtiyaçlarını kısa süreliğine de olsa giderebilecek cinste olan ve yapı itibariyle bir kulübeyi andıran dayanıklı çadırlardır. Asker çadırı, doğa koşullarında kolaylıkla dinlenme imkânı sağlayan kurulumu kolay ve dayanıklı ürünlerdir. Hayvan barınak çadırı, küçük ya da büyükbaş hayvanların bir arada barınabileceği geniş barınaklardır. Yemekhane çadırları geniş bir kitleye hizmet edebilen geniş çadırlardır. Kamp çadırları ise eğlence amaçlı kurulan ve doğayla iç içe yapılan tatillerde hava koşullarından ve haşerelerden korunmak için kullanılan ürünlerdir.

Askeri Çadır kurmak için gerekli malzemelerin en iyi olanları temin edilmelidir. Çadırın üst yüzeyinde bulunan bez çok sağlam olmalıdır. Çadır direkleri de çadırı tutabilecek güçte olmalıdır.

Bu Çadır Çeşitleri  çok çeşitli formlara sahip olması ile birlikte ısı izolasyonlu olarak da imal edilebilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Dokun Ara