Askeri Çadır İmalatı

askeri-cadir-imalati

Askeri Çadır İmalatı

Askeri çadır İmalatı, modelleri ve kullanımı hakkında bilgiler;

Teknik özelliklerinden bahsedecek olursak askeri çadırların teknik özellikleri şöyledir;  Çadırlar standart ölçüler dışında istenilen genişlik ve uzunlukta üretilebilir. Ara çemberlerin üretimi 48×1.50 mm yada 42×1.50 mm galvaniz borudan yapılır. Ara borular ise 32×1.50 mm galvanizli borudan üretilir. Gaz altı kaynağı ile kaynak yerleri kaynatılır. Tüm profilleri daldırma galvanizlidir. Girişte menteşeli kapı ya da isteğe bağlı fermuarlı kapı, iki adet çürümez sineklikli pencere, iki adet havalandırma menfez ve 1 adet baca çıkış ünitesi bulunur. İsteğe bağlı ön ve arka giriş menteşeli kapı ve üniteler yapılabilir. İzolasyon kısmında ise alüminyum folyo kullanılır. İsteğe bağlı brandası ithal panama brandadan da yapılabilir. Askeri Çadır İmalatı

Askeri Çadır İmalatı:

Askeri Çadır İmalatı

Askeri Çadır İmalatı

Bu tip çadırlar kullanım amacına göre farklılık gösterirler, örneğin askeri mühimmatı içerisinde muhafaza etmek veya kamp kurmak maksadı ile kullanılabilir. Bu örnekler yalnızca iki tanesidir. Askeri Çadır İmalatı  Bunlar gibi pek çok örnek verilebilir.

Askeri amaçların yanı sıra, normal bir kamp çadırı olarak kullanmak isteyenler de bu çadırları kolaylıkla kullanabilir. Kullanımı, taşıması ve monte etmesi oldukça kolay olduğundan, kamp ve başka diğer amaçlarda kullanıma da uygun olacaktır. Teknik özellikleri bakımından en dayanıklı çadır modeli olarak askeri çadırları gösterebiliriz. Askeri amaçların yanı sıra pek çok çeşitli amaçlarla da kullanımı mümkün olabilen bu çadırları www.cadirci.com adresinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Askeri Çadır İmalatı ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak yada Çadır siparişi vermek için bizimle iletişime geçiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın


Dokun Ara