Afet Çadırı

afet-cadiri

Afet Çadırı

 

Afet Çadırı değişik formlarda ve değişik ölçülerde imal edilen bir Çadır  Modelidir. Afet Çadırı imalatımız da bazı çeşitlerde ısı izolasyonuda kullanılabilmektedir. Çadırlar her dönemde kullanılan ve bir şekilde de sürekli ihtiyaç olan ürünlerin başında gelmektedir. Bu yüzden çadır üretimi yapan firmamız efor çadır ve branda, en iyi Afet çadırı malzemelerini üretmektedir. Üretilen çadırların brandaları çok dayanıklı ve her koşula uygundur. Pamuk ya da polyester içeren brandalar ile çadırların üst kısmı güvende olmaktadır. Çadır direkleri de en sağlam malzemelerden üretilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, geçmişten gelen tecrübesiyle birlikte sektöründe en iyisi konumundadır. İkitelli organize sanayi bölgesinde isteks sanayi sitesi C1 blok NO 4 de yer alan firmamıza tüm müşterilerimizi beklemekteyiz.

Afet Çadırı:

Afet Çadırı

Afet Çadırı

Afet Çadırı tipleri oldukça değişiktir. Ancak genel olarak afet çadırları, promosyon çadırları, fuar çadırları, hayvan barınak çadırları, askeri çadırlar, yemekhane çadırları ve kamp çadırları olarak sıralanmaktadır. Bu çadırların en belirgin ortak özelliği, her türlü hava ve çevre koşullarında en dayanıklı olan malzemeden üretilmiş olmalarıdır. Çadır bezleri ve direkleri kullanım alanlarına göre en iyisi olabilecek şekilde üretilmektedir. Afet çadırları barınabilmek için ideal koşullara sahiptir ve birçoğu ev görünümüne sahiptir. Diğer çadırlar da kendi özelliklerini yansıtmaktadır. Eskiden beri en yaygın kullanılan çadır tipi üçgen çadırdır. Bu çadırlar hava koşullarına göre en uygun tasarıma sahip olan ürünlerdir.

Çadır sahibi olmak isteyenler işin uzmanı olan efor çadır ve branda adı altındaki firmamıza gelebilir. Böylece en doğru bilgiyi alarak sizin için en uygun olan çadırı bulabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi bir çok üründe farklı seçenekler karşınıza çıkacağından % 100 ürün memnuniyeti adına Çadırlarımız hakkında bizimle irtibata geçiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

Dokun Ara