askeri-cadir

Askeri Çadır

Askeri Çadır çeşitliliği olan bir üründür. İhtiyaca göre çadır tipleri mevcuttur. En çok kullanılan ve tercih edilen çadır tipleri promosyon çadırları, afet çadırları, fuar çadırları, asker çadırları, yemekhane çadırları, kamp çadırları ve hayvan barınak çadırları olarak gösterilmektedir. Tüm bu çadırların üretimini ve satışını yapan firmamız efor çadır ve branda adı altında bu işin uzmanı olduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış benimsemekteyiz.

Askeri Çadır:

Askeri Çadır

Askeri Çadır

Askeri Çadır tipleri tek tek ele alındığında çeşitli fuarlara hizmet eden ve panayırlarda görmeye alışık olduğumuz fuar çadırları kısa süreli kullanıma sahiptir ve geniş çadır tiplerindendir. Promosyon çadırları, ürün tanıtımı yapmak isteyen firmaların ürüne dair bir şeyler dağıtarak tanıtım yaptığı stant benzeri çadırlardır. Afet çadırları, afetler sonucu evsiz kalmış insanların barınma ihtiyaçlarını kısa süreliğine de olsa giderebilecek cinste olan ve yapı itibariyle bir kulübeyi andıran dayanıklı çadırlardır. Asker çadırı, doğa koşullarında kolaylıkla dinlenme imkânı sağlayan kurulumu kolay ve dayanıklı ürünlerdir. Hayvan barınak çadırı, küçük ya da büyükbaş hayvanların bir arada barınabileceği geniş barınaklardır. Yemekhane çadırları geniş bir kitleye hizmet edebilen geniş çadırlardır. Kamp çadırları ise eğlence amaçlı kurulan ve doğayla iç içe yapılan tatillerde hava koşullarından ve haşerelerden korunmak için kullanılan ürünlerdir. Askeri Çadır kurmak için gerekli malzemelerin en iyi olanları temin edilmelidir. Çadırın üst yüzeyinde bulunan bez çok sağlam olmalıdır. Çadır direkleri de çadırı tutabilecek güçte olmalıdır.

Bu Çadır Çeşitleri  çok çeşitli formlara sahip olması ile birlikte ısı izolasyonlu olarak da imal edilebilir.

Daha fazla oku...
seffaf-kapama

Şeffaf Kapama

Şeffaf Kapama ( Kış Bahçesi ) modellerimiz genellikle uzun zamandır en çok terch edilen sabit kapalı alan oluşturma ürünlerimizdendir. Özellikle kapalı alanlarda sigara yasağı uygulamasının ülkemizde kanunlaşmasından sonra kullanımı artan bir ürünümüzdür Şeffaf Kapama  kafe ve buna benzer ortamlarında kullanılan bir çadır türü diyebiliriz.  Kış Bahçesi  modellerimizin kullanımı oldukça rahat ve basittir. Kolay kolay deforme olmayan sağlam malzemeden ürettiğimiz bu ürünlerimiz gerek kullanımındaki kolaylık, gerekse uzun ömürlü yapısı ile  sizleri memnun edecektir. Bu  Şeffaf Kapama modellerimizden sizde hemen bir tane sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. Sitemiz içinde gezerken beğendiğiniz bir  şeffaf kapama çeşidi veya aklınızda olan bir model veya renk var ise yapmanız gereken tek şey sitemiz içeriğinde bulunan iletişim bölümünden veya  0212 419 33 00 telefon numaramızdan bize ulaşmaktır. Telefonun diğer ucundaki birikimli personelimiz ihtiyacınız olan Çadır Modeli hakkında size yardımcı olmak için hazır halde bekliyor olacaktır.

Şeffaf Kapama:

Şeffaf Kapama

Şeffaf Kapama

şeffaf kapama modellerimizin kullanım amacına gelecek olursak, Hemen hemen her alanda kullanabilmek tabii ki mümkün ancak en başta  kafelerde veya buna benzer ortamların açık kısımlarında kışın dışardan gelen soğuğu önlemek, yazın ise içerdeki serin havayı korumaktır. Kimi işletmelerde  şeffaf kapama ile kışın kapalı tuttukları bölgeleri yazın açarak sigara içilebilen açık bir bölüm oluşturmaktadırlar.  Bu çok kullanışlı şeffaf kapama ürünlerimizden sizlerde hemen sahip olabilirsiniz. Bu Kış Bahçesi  ürünlerimizin bir avantajı ise sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapıldıkları için yazın içerde çalıştırdığınız klimalardan aldığınız serin havayı içerde tutar ve dıştan gelen sıcak havayı dışarda tutmaktadır.  İstediğiniz zaman açılmasına olanak sağlayan pencerelerin sayesinde ise Çadır anında havalandırılabilir

Kış Bahçesi ve benzeri bütün sabit kapatmalarda anahtar teslim projelerimiz ve ve projelerle dolu referanslarımız mevcuttur.

Daha fazla oku...
insaat-Perdesi

İnşaat Perdesi

Efor çadır şirketi olarak uzun yıllardan bu yana müşterilerimize istikrarlı olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız, günümüz modasına uygun, kaliteli ve ekonomik ürünleriyle sektörde fark yaratarak, sektörün en çok tercih edilen firması konumunda bulunmaktadır. İnşaat perdesi, birçok mesleki sektörde Branda kullanımının yanında evsel ve kişisel kullanım alanlarında da hizmet etmektedir. İnşaat Perdesi çeşitli Çadır Brandalarındandır. İnşaat perdesi Çadır Brandalarının başlıcası Sektörde pilsa adı altında kullanılan 180 gr /m2 ve 220 gr/ m2 agırlığında poliüretan, dokumalı pvc sıvama branda cinsidir. İnşaat perdesi ürünlerindeki hiç bir gözeneği 0lmayan bu malzeme sayesinde dışarıdan içeriye yada içeriden dışarıya hiç bir yabancı cisim sızamaz. İnşaat Perdesi ve İskele Brandaların da son zamanlarda sıkça tercih edilen bir diğer Branda cinsi ise jüt dediğimiz delikli file Branda cinsidir. Bu malzeme delik sıklıklarına göre fiyatlandırılmaktadır. File Brandalar gözenek genişliklerinden kaynaklı olarak içeri ve dışarı toz zerreciklerini alır veya bırak, ancak  yine bu gözenekler sayesinde brandanın rüzgara karşı mukavemetini arttırır.

İnşaat Perdesi :

İnşaat Perdesi

İnşaat Perdesi

İskele Brandası veya İnşaat Brandası olarak kullanılacak ürünün kullanılacak alanda en işlevsel anlamda kullanılması için bazı güçlendirici işlemlerden geçmesi gerekir. Bu işlemlerin başında Kenar kıvırma, ve bağlantı yerleri olarak kapsül veya bağcık dikimi gelmektedir. File brandası olarak imal edilen İnşaat Perdesi ürünlerinde ise, Kenarlar kıvrılırken 5 cm genişliğinde dokuma kolonda brandanın kenarlarına dikilmelidir. Aksi Takdirde Delikler dokumalardan sıyrılarak çözülecektir, buda Çadır Branda ürününün bağlantı yerlerinden kurtulmasına olanak vereceğinden kullanım ömrü azalmış işlevselliğini kaybetmiş olur.

Kaliteli ve ekonomik inşaat perdesi ürünleri

Efor çadır, inşaat perdesi, branda,  tente ve şemsiye ürünleri şirketimiz bünyesinde satışı yapılan inşaat perdesi ürünü ve diğer ürünlerin tamamı yüksek kalite standartları çerçevesinde alanında uzman ulan personellerimiz tarafından üretilmektedir. İnşaat perdesi ve diğer ürünlerimizin tamamı bir hayli ekonomik fiyat tarifeleri üzerinden müşterilerimizle buluşturularak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi tam anlamıyla yerine getirilmektedir. İnşaat perdesi ürünü hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizin İletişim Bölümünden ulaşabileceğimiz telefon numaralarımızdan operatörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yada yine web sayfamız üzerinden iletişim formunu doldurarak ilgilendiğiniz ürün hakkında size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.
Daha fazla oku...
bahce-semsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi, güçlü açılır kol sistemi ve kalın gövdesi ile geniş ölçülerdeki açıklıkların kapatılmasında hem pratik hem şık bir çözümdür. Rüzgara karşı direnci yüksek olması amacı ile alüminyum tutucuları destekleyen güçlü plastik döküm kalıplarla imal edilir. Bahçelerimizin güzel görünümü ve güneşli havalarda ferah kullanımı için en önemli aksesuarlarından biri olmasının yanında en gerekli ürünlerden biri olan Bahçe Şemsiyesi hem dekoratif hem de gereklilik açısından büyük bir ihtiyaçtır. Özellikle yaz aylarında bahçelerimizde büyük bir gereksinim duyduğumuz Şemsiyelerde estetik ve dizaynın yanı sıra dayanıklılık, sağlamlık, titiz uygulama ve kalite büyük önem arz etmektedir. Bahçenizin dizaynına ve kişisel zevklerinize uygun, uygulama ve malzeme çeşitliliği ile bir çok seçeneğe olanak tanıyan bahçe şemsiyeleri dayanıklı, kaliteli kumaş ve malzemelerimiz, uygulamada titiz ve usta işçiliği siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlarla sunmakta olan firmamız ile bahçelerinize estetik bir dokunuş daha kazandırabilirsiniz. Sizler için özel olarak ürettiğimiz bahçe şemsiyelerimizde diğer ürünlerimiz gibi solma, yıpranma ve deformasyonlara karşı dayanıklı olup, yüksek kaliteli malzeme ve kumaşlar ile üretilmektedir.

Bahçe Şemsiyesi:

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

Kişisel zevklerinize uygun, estetik ürünler. Kullanılan kumaş ve diğer malzemelerdeki kalite kadar estetik ve dizayna da önem veren firmamızın özgün tasarımları ve şık bahçe şemsiyesi modelleri ile bahçenize dekoratif çizgiler kazandırabilirsiniz. Kişisel zevklerinize uygun renk desen ve tarzlarda kumaş ve diğer ekipmanlar ile ürettiğimiz bahçe şemsiyesi ve diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve fikir almak için web sitemizi ziyaret edebilir, uygulamalarımızı görebilirsiniz. Diğer dış mekanlarınıza da uyarlanabilmekte olan bahçe şemsiyesi veya diğer ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak, sipariş ve sorularınız için firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır size alanında uzman ekibimiz en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Efor Branda olarak ürettiğimiz Şemsiyelerde öncelikli hedefimiz kalite hemen arkasından ise ekonomik fiyat garantisidir.

Daha fazla oku...
afet-cadiri

Afet Çadırı

  Afet Çadırı değişik formlarda ve değişik ölçülerde imal edilen bir Çadır  Modelidir. Afet Çadırı imalatımız da bazı çeşitlerde ısı izolasyonuda kullanılabilmektedir. Çadırlar her dönemde kullanılan ve bir şekilde de sürekli ihtiyaç olan ürünlerin başında gelmektedir. Bu yüzden çadır üretimi yapan firmamız efor çadır ve branda, en iyi Afet çadırı malzemelerini üretmektedir. Üretilen çadırların brandaları çok dayanıklı ve her koşula uygundur. Pamuk ya da polyester içeren brandalar ile çadırların üst kısmı güvende olmaktadır. Çadır direkleri de en sağlam malzemelerden üretilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, geçmişten gelen tecrübesiyle birlikte sektöründe en iyisi konumundadır. İkitelli organize sanayi bölgesinde isteks sanayi sitesi C1 blok NO 4 de yer alan firmamıza tüm müşterilerimizi beklemekteyiz.

Afet Çadırı:

Afet Çadırı

Afet Çadırı

Afet Çadırı tipleri oldukça değişiktir. Ancak genel olarak afet çadırları, promosyon çadırları, fuar çadırları, hayvan barınak çadırları, askeri çadırlar, yemekhane çadırları ve kamp çadırları olarak sıralanmaktadır. Bu çadırların en belirgin ortak özelliği, her türlü hava ve çevre koşullarında en dayanıklı olan malzemeden üretilmiş olmalarıdır. Çadır bezleri ve direkleri kullanım alanlarına göre en iyisi olabilecek şekilde üretilmektedir. Afet çadırları barınabilmek için ideal koşullara sahiptir ve birçoğu ev görünümüne sahiptir. Diğer çadırlar da kendi özelliklerini yansıtmaktadır. Eskiden beri en yaygın kullanılan çadır tipi üçgen çadırdır. Bu çadırlar hava koşullarına göre en uygun tasarıma sahip olan ürünlerdir. Çadır sahibi olmak isteyenler işin uzmanı olan efor çadır ve branda adı altındaki firmamıza gelebilir. Böylece en doğru bilgiyi alarak sizin için en uygun olan çadırı bulabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi bir çok üründe farklı seçenekler karşınıza çıkacağından % 100 ürün memnuniyeti adına Çadırlarımız hakkında bizimle irtibata geçiniz.

Daha fazla oku...
fuar-cadiri

Fuar Çadırı

Fuar Çadırı isminden de anlaşılacağı üzere çeşitli organizasyon ve etkinlikler için hazırladığımız ürün grubudur. Çok eski zamanlardan beri bina yapıları ve barınak yapıları değişti ancak Fuar Çadırı kullanma kültürü aynı kaldı. Günümüzde bile birçok alanda çadır kullanımı yaygın durumdadır. Yemekhane, inşaat ve hayvan barınağı gibi alanlarda ilk tercih olarak çadırlar kullanılmaktadır. Çadırların yapıldığı malzemelerin kalitesi ise birbirinden farklıdır. Tecrübe ve kaliteyi birleştiren efor çadır ve branda firmamız, en iyi çadırları değerli müşterileri için üretmektedir. En çok tercih edilen çadır türlerini büyük bir titizlikle üretmektedir. İstanbul başakşehir’de İkitelli organize sanayi bölgesinde bulunan firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz ve ihtiyacınız olan çadırı en uygun fiyata bulabilirsiniz. Afetlere dayanıklı olan çadırlar içinde yaşayacak olanlar büyük bir güven hissedecektir.

Fuar Çadırı:

Fuar Çadırı

Fuar Çadırı

Fuar Çadırı çeşitleri arasında afet, fuar, asker, barınak, eğlence, kamp, yemekhane çadırı gibi seçenekleri bulunmaktadır. Afet çadırı, afetten etkilenen insanların hayatlarını idare ettirebilmeleri için bir süre kullandığı çadır tipidir. Dayanıklı ve yapıldığı malzeme insan sağlığına zararlı olmayan çadırlardır. Asker çadırı, zorlu koşullarda askerlerin kolayca kurabilecekleri çadırların başında gelmektedir. Eğlence ve kamp çadırları uygun koşulları sağlayabilen çadır bezleri ile güvenilir çadırlar arasında yer almaktadır. Hayvan barınağı ve yemekhane çadırları ise çok geniş olmasından dolayı uygun şartları sağlayan çadırlardır.

Çadır işinin uzmanı olan efor çadır ve branda olarak müşteri memnuniyetini birinci sırada tutmaktayız ve fuar çadırı işini bilinçli bir şekilde yapan nadir firmalardan biri olarak kendimizi tanıtmaktayız.

Daha fazla oku...
beton-yorgani

Beton Yorganı

Beton Yorganı İnşaatlarda kullanılan bir üründür. Beton kurutmak amacı ile kullanılan bu üründeki Brandalar koruma amaçlı olarak kullanılan ve plastikten üretilen ürünlerden biridir. Beton Yorganı, Kullanım koşullarına göre branda seçenekleri mevcuttur. İnce ve kalın olmak üzere brandaların farklı modelleri bulunmaktadır ve branda kullanım alanı değişiklik gösterebilmektedir. Kalın branda kullanmak gereken bir yerde ince branda kullanıldığı takdirde kısa süre içinde tahribat oluşmaktadır. Bu yüzden de pek tercih edilmez. Doğru brandayı seçmek için Beton Yorganının en ideal kullanımını belirler ki aynı doğrultuda doğru yerden almak gerekir. Efor branda olarak firmamız en tecrübeli personellerden oluşmaktadır ve size gerekli desteği sunmaktadır. Kaliteli plastikten üretilen brandalarımız ile müşterilerimizin memnuniyetini karşılamak adına uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Beton Yorganı:

Beton Yorganı

Beton Yorganı

Brandaların kalitesi kullanıldığı alanlara bağlı olarak değişmektedir. Çünkü yanlış brandayı yanlış yerde kullanmak çok hatalı bir davranıştır. Bu yüzden de beklenilen performans gösterilemez. Branda kısa süre içinde rengini kaybederek solmaya başlar ve aynı süre içinde delinerek işlevini yitirir. Branda kullanımı çadırlarda yaygındır. Çadırların dış yüzeyini pamuk ya da polyester gibi maddelerle güçlendirilmiş branda ile kaplamak yaygın kullanılan bir yöntemdir. Böylece çadırlar daha sağlam olabilmektedir. Brandaların kullanım alanı yaygın olmasına karşı yanlış tercih sonucu yanlış alanda kullanılan brandalar kullanıcıların canını sıkmaktadır. Bunu engelleyebilmek adına su geçirmeyen ve aşınmaya dayanıklı brandalar kullanmak gerekmektedir. Beton yorganı için kullanılabilecek alternatif ürünler için lütfen bizimle ileşime geçiniz. Branda, arabaları koruyabilmek için yaygın olarak kullanan bir araçtır. Bu yüzden de üretimi önemlidir. Efor branda olarak ikitelli organize sanayi bölgesinde yer alan firmamıza tüm müşterilerimizi beklemekteyiz.

Doğru brandayı seçmek  Beton Yorganının en ideal kullanımını belirler ki aynı doğrultuda doğru yerden almak gerekir.

Daha fazla oku...
asma-germe-cadir

Asma Germe Çadır

Asma Germe Çadır üreticisi birçok firma mevcuttur. Bu firmaların ürettiği çadırların kalitesi ise birbirinden oldukça farklıdır. Bu yüzden de en tecrübeli ve kaliteden ödün vermeyen firma olan efor çadır ve branda adı altında çalışmalarını sürdüren firmamızda en iyi çadırlar bulunmaktadır. Firmamızın ürettiği çadırlar arasında her çeşit çadır mevcuttur. Firmamız ikitelli organize sanayi bölgesi içerisinde yer almaktadır. Her çeşit çadırı son derece kaliteli olarak sunmaktayız. Çünkü çadırları polyester ya da pamuklu brandadan üretmekteyiz. Böylece çadırlar hem uzun süre dayanıklı hem de yalıtımlı gibi olmaktadır. Çadır kurma aşamasında kullanılan direklerin de yapısı çok önemlidir. Çünkü çadırların ebatları birbirinden farklıdır ve bu yüzden de kullanılan direkler birbirinden farklı olmaktadır.

Asma Germe Çadır:

Asma Germe Çadır

Asma Germe Çadır

Asma Germe Çadır çeşitleri birbirinden farklı olsa da çadır yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi birbirine yakındır. Çünkü tüm çadırlar olumsuz hava koşullarına karşı muhafaza edilebilmelidir. Afet çadırı, asker çadırı, yemekhane çadırı, kamp çadırı, hayvan barınak çadırı gibi farklı türde çadırlar mevcuttur. Bu çadırların üretimini büyük bir titizlikle yapan efor çadır ve branda firması olarak ihtiyaçlar doğrultusunda üretim yapmaya önem vermektedir. Asma Germe Çadır yapısı genellikle üçgendir. Çünkü olumsuz hava koşullarına ve çevre koşullarına en iyi uyumu o tarz çadırlar sağlamaktadır. İdeal çadır, uzun yıllar kullanılabilecek şekilde olmalıdır. Çünkü bazı çadır üreticilerinin kalitesiz malzeme kullanmaları sonucunda kısa ömürlü çadırlar üretilmektedir. Bu yüzden de işin ehli olanla çalışmak gerekir.  

Bu tip Çadırlarda en önemli faktör kullanılacak malzemenin cinsidir. Şirketimiz ürünlerinde Almanya teknolojisinde üretilen Brandaları tercih etmektedir.

Daha fazla oku...
kamelya

Kamelya

Kamelya Çadır, kolay taşıma imkânı olan ve çeşitli bezlerden yapılabilen bir barınma aracıdır. Kamelyalarda ürün teşhiri yapılabilir, pazarlama yöntemlerinde bir araç olabilir, ayrıca kamelya herhangi bir barınma ihtiyacında da kullanılabilir. Çadırlar en çok göçebe hayat sürdüren topluluklarda kullanılmaktadır. Ancak günümüzde de çadırların geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Halka yemek veren aşevleri genellikle çadırdan yapılmaktadır ve çadırın içinde yüzlerce kişi aynı anda yemek yiyebilmektedir. Hayvanların barınabilmesi için ahır yapmak yerine çadırlar kullanılmaktadır. Afetten zarar gören insanlarda evlerini kaybettiği için bir süre çadırlarda yaşarlar. Doğa kamplarının da en vazgeçilmez unsuru çadırlardır. Hayatın her döneminde çadırlar karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle kaliteli çadır üreticilerine ihtiyaç vardır. Çadır üretiminde kullanılan malzemeler sağlığı tehdit etmemelidir. Bu yüzden de efor çadır ve branda firmamız gibi firmalara ihtiyaç vardır. Firmamız en kaliteli çadır malzemelerini en uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktadır.

Kamelya:

Kamelya

Kamelya

Firmamız Kamelya çadır tiplerinin neredeyse hepsinin üretimiyle ilgilenmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmasından dolayı çok sayıda müşteriye ulaşmıştır. Çadırlarda kullanılan bezler genellikle polyester ya da pamuk içeren brandalardır. Çadırların dayanıklılığı çok önemlidir. Olumsuz hava ve çevre koşullarından en az zararla etkilenen çadırlar üretmeyi kendine amaç edinen firmamız, sağlık açısından ise uygun olan çadırlar üretmektedir. Firmamıza ulaşabilmek için ikitelli sanayi organize sanayi bölgesinde isteks sanayi sitesi C1 bloğa uğramanız gerekmektedir. Başakşehir / İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Bize ulaşabilmek için web sitemizi kullanabilirsiniz ya da telefonla arayabilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız çadır hakkında en doğru bilgilere ulaştıracaktır.

Çadır imalatında kullandığımız Brandaları büyük bir hassasiyetle seçip müşterilerimize sunmaktayız.

Daha fazla oku...
Kir-Cadiri

Kır Çadırı

Kır Çadırı gibi ürünlere doğa şartların da bir çok aktivitenin ve  barınabilmek için ya da aşevi olarak kullanabilmek için çadırlara gereksinim duyulmaktadır. Çadır, hava koşullarına karşı dayanıklı bir brandadan yapılan ve direklere sahip olan bir üründür. Uzun yıllar boyunca çeşitli amaçlar için kullanılmıştır. Bu nedenle her dönemde üreticisi bulunmuştur. Yeni nesil çadırlar için ikitelli organize sanayi bölgesinde yer alan firmamız mevcuttur. İhtiyaç olan her türlü çadırı en uygun fiyata ve yüksek kalitede hizmet ile alabilmeniz mümkündür. Efor çadır ve branda olarak web sitemizden ya da telefon ile arayarak bize ulaşabilirsiniz. Tecrübe ile kalitenin birleşmesi sonucunda çok dayanıklı çadırlar ortaya çıkmıştır.

Kır Çadırı:

Kır Çadırı

Kır Çadırı

Kır Çadırı tipleri genel olarak afet, hayvan barınağı, eğlene, fuar, kamp, yemekhane, şantiye olarak çeşitlenmektedir. Bu çadırlar çok dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Polyester ya da pamuk içeren brandalar kullanılarak hava ve çevre koşullarından en az şekilde etkilenmesi planlanmaktadır. Kır Çadırı çadırı, afetten etkilenen insanların ev ihtiyaçlarını gidermek için kullanılan çadırlardır. Yemekhane çadırları ve barınak için kullanılan tüm çadır çeşitleri sağlığa zararlı bir maddeden yapılmamalıdır. Çünkü çadırı ucuza mal edebilmek için zararlı kimyasal içeren brandalar kullanılabilmektedir. Çadırların direkleri de çadırın büyüklüğüyle orantılı olarak değişmektedir. Yapıları da çok sağlam olmalıdır.

Kır Çadırı satın alırken kurulu bir modelini görmenizde fayda bulunmaktadır ve ardından ise özelliklerine bakmak gerekmektedir. Ardından ise fiyatta anlaşma sağlandığı takdirde sipariş gerçekleşebilmektedir ve firmamıza gelmeden çadır almayın.

Daha fazla oku...