Ürün

Mafsallı Tenteler

Mafsallı Tenteler

Evlerin ve işyerlerinin güzel görünmesini sağlayan aynı zamanda açıldıkları zaman insanların oturmaları için hem gölgelik hem de yağmurlu havalarda ıslanmalarını engellemek için koruma alanı oluşturan tenteler birçok renk, desen, boyut ve modellerde bulunmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarına göre üretici firmalar tarafından insanların hizmetine sunulan bu ürünler kolay kullanımı ile de bilinmektedir. İlk zamanlar işyerlerinin Mafsallı Tenteler önlerini süsleyen bu güneşlikler şimdilerde birçok evin cam, balkon ve çatı katlarında da kullanılmaktadır.

Mafsallı Tenteler:

Mafsallı Tenteler

Mafsallı Tenteler

Dış dekor ürünü olan bu tenteler özel tente, raylı tente, mafsallı tente, kasetli tente, pen-tente ve pen ray Tente olarak model model satışa sunulmaktadır. Bu tente modelleri içerisinde en fazla kullanılan ve en iyi modeli olan çeşidi ise kesinlikle mafsallı tentedir. Mafsallı tentelerin en büyük avantajı istenildiği zaman hem daha fazla alanı kaplaması hem de kullanımının gayet kolay olmasıdır. Mafsallı Tenteler hem otomatik olarak açılmakta hem de manuel olarak açılmaktadır.

Özel tenteler ise özellikle mekân sahiplerinin istediği tarza göre üretilen tente modelleridir. İstediğiniz renk ve desenlerde imal edilen bu tenteler işyerinizi ve evinizi en güzel görünmesini sağlamaktadır. Kasetli tente modelleri ise kapalı konumda üzerindeki brandayı tamamen kapalı pozisyonda tutmaktadır. Pen-tente ise ev, işyeri, otel ve ticari alanlarının balkon, pencere ve teras katı gibi mekânları güneşin ve yağmurun etkisinden korumaktadır. Kış bahçelerinin ve pergolaların korunmasını sağlayan son derece modern tentelerdir. 

Mafsallı Tenteler tercih edilirken dikkate alınması gereken ilk  faktör gölgelendirme kapasitesidir.

Bir önceki yazımız olan Cadirci.Com Sitemiz Yenilendi başlıklı makalemizde Branda, Cadirci.com ve Çadır hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Mafsallı Tente Fiyatları
Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı Tente Fiyatları Evlerin, işyerlerinin ve daha birçok mekânın gözde ürünlerinden olan tenteler kullanım amaçlarının dışında mekânları güzel gösterme adına...

Kapat

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com