Ürün

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente renk ve desen bakımından da oldukça cezbedici bir özelleiği olan Tente modellerindendir. Mafsallı Tente nin diğer  tentelerden ayıran en belirgin özelliği ekonomik oluşu, hemen her yere uygulanabiliyor olması ve ayarlanabilir olmasıdır. Tenteye bağlanan mafsal sayesinde ileri geri istediğiniz gibi oynatabildiğiniz bu tenteleri bence oldukça beğeneceksiniz. Mafsallı tenteleri genellikle kullanım alanları dar olan yerlerde rahatlıkça kullanabilirsiniz. Bu tente Modellerinin en sık kullanıldığıbakkal, market ve buna benzer birçok yerin önünde sizlerde mutlaka görmüşsünüzdür. Bu mafsallı tenteler açılıp kapanma mesafesini mafsal yardımıyla isteğinize göre hareket ettirebilir, istediğiniz alana kadar gölgelendirmeyi veya yağmurdan korumayı sağlayabilirsiniz.Bu mafsallı tentelerden sizde hemen bir tane sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. Sitemiz içinde gezerken beğendiğiniz bir mafsallı tente çeşidi veya aklınızda olan bir model veya renk var ise yapmanız gereken tek şey sitemiz içeriğinde bulunan iletişim bölümünden veya  0212 419 33 00 telefon numaramızdan bize ulaşmaktır.

Mafsallı Tente:

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Tentelerin montajı sabit yerlere( demir veya duvara) yapılır. Bu mafsallı tentelerin tente çeşitlerimizin arasında daha fazla rağbet görmesi fazla yer kaplamamasıdır. Mafsallı Tente gibi gölgeleme ürünlerinde Çadır imalatında kullanılan Branda niteliğinden farklı olarak estetik görünüme ağırlık verilmiş cins de hammaddeler kullanılır. Tamamen kapandığı anda sadece rulo şeklinde kalan bu mafsallı tentelerin kullanımı oldukça rahat ve basittir. Siz değerli müşterilerimizde böyle güzel ve kullanışlı bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz.Eğer siz değerli müşterilerimizin aklında başka çeşit veya model, renk gibi çeşitler var ise telefon numaralarımızdan veya  resmi  internet adresimizden bize ulaşarak ürünümüz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz. Telefonun diğer ucunda sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere hazır bulunmaktayız.

 Diğer Çadır Branda ve Tente Modellerimizde aradığınız kalite standartlarını ekonomik fiyatlarla buluşturmaya devam ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Cadirci.Com Sitemiz Yenilendi başlıklı makalemizde Branda, Cadirci.com ve Çadır hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
İnşaat Perdesi
İnşaat Perdesi

Efor çadır şirketi olarak uzun yıllardan bu yana müşterilerimize istikrarlı olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız, günümüz modasına uygun, kaliteli ve ekonomik...

Kapat

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com