Ürün

Körüklü Tente

Körüklü Tente oval formu ile şıklık rekabetinde bütün tentelerden önce başlar yarışa. Manuel kullanımı ile ilk bakışta itici gelse de  küçük alanlarda gösterdiği büyük performansla kullanıcısını kendine çeken bir özelliği vardır. Güneşi engelleyerek ciddi anlamda geniş bir alanda siz değerli müşterilerimize büyük kolaylık sağlamaktadır. Tente çeşitleri arasında görünüm ve tasarım olarak bence gönül rahatlığıyla en harika tente çeşidi bu körüklü tenteler diyebilirim. Körüklü tenteler bulunduğu ortama değişik bir hava katmaktadırlar. Görünüm bakımından müthiş olan bu olumlu yönleri kullanım bakımından da bizi olumlu karşılamaktadır. Bu körüklü tenteleri yukarı aşağı kendimiz kolaylıkla hareket ettirebilir gölgelendireceğimiz alanı veya yağmurdan karşı koruyabileceğimiz alanı kolaylıkla ayarlamamızı sağlamaktadır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi siz değerli müşterilerimize  ürünümüzde de sizin memnuniyetinizi sağlayacak şekilde size yüksek kalitede hizmet ve sağlam bir ürün sunmaktayız. Sitemiz içerisinde körüklü tente çeşitlerimize bakabilir ve istediğiniz çeşitte veya istediğiniz renkte siparişlerinizi hemen zaman kaybetmeden bize verebilirsiniz. Körüklü tentelerin imalatı sırasında kullanılan yazılar, boyalar sayesinde uzun süre solmazlar. Tentelerimiz de tercih edilen kumaşlara göre 5 yıla kadar güneşe maruz kaldığında  solmama garantisi verilir. Tercih edilebilecek ürün kumaşlarında yerli İthal olmak üzere 2 kategori her iki ürün kategorisinde de yüzlerce renk ve desen seçeneği vardır.

Körüklü Tente:

Körüklü Tente

Körüklü Tente

Unutmayın tente çeşitleri arasında Körüklü tenteler yapısının getirdiği avantaj sayesinde sizi güneş ışınlarından daha fazla koruyabilir. Sizler de bu muhteşem Körüklü tentelerden birine sahip olabilir ve güneşin altında rahatça oturmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize uzman kadromuzla beraber web sayfamızdan da yararlanmış olarak daha iyi bir hizmet verebilmek için cazip ve ekonomik fiyatlarla karşınızdayız. Sizlerde fırsatınız varken bu muhteşem körüklü tentelerimizi kaçırmayınız. Umarız size sunmuş olduğumuz fırsatlardan yararlanıp memnun kalırsınız. Hemen sizde mekanınıza değer katacak bir tente hakkında şirketimizden bilgi alabilirsiniz.

Web sayfamızı inceleyerek diğer tente modellerimiz hakkında da geniş bilgi ve ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cadirci.Com Sitemiz Yenilendi başlıklı makalemizde Branda, Cadirci.com ve Çadır hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Önceki yazıyı okuyun:
Şeffaf Kapama
Şeffaf Kapama

Şeffaf Kapama ( Kış Bahçesi ) modellerimiz genellikle uzun zamandır en çok terch edilen sabit kapalı alan oluşturma ürünlerimizdendir. Özellikle kapalı alanlarda sigara yasağı...

Kapat

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com