İskele Perdesi

İskele Perdesi almanın en kolay yolu işinde uzman ve tecrübeli kimselerle çalışarak alım yapmaktır. Hem güvenlik açısından hem de uygun fiyat garantisi açısından uzman firmalardan destek almak en doğru seçenektir.

 İskele Perdesi:

İskele Perdesi
İskele Perdesi

İskele Perdesi satın almak isteyen müşteriler öncelikle ne boyutlarda ve ne özelliklere sahip bir brandaya ihtiyaç duyduklarını belirlemeli, sonrasında alım işine girişmelidirler. İskele Perdesi kullanılacağı alanın iklimsel koşulları, çeşitli çevre faktörleri ve kullanım süresi hesaplanmalı, yıpranma payları ve brandayı olumsuz yönde etkileyebilecek ve brandaya hasar vermesi söz konusu olabilecek şartlar göz önünde bulundurularak satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. Ayrıca koruma brandaları gergin duran yapılara sahip olduğundan branda kumaşının sağlamlığı da son derece önemli bir konudur. Kullanılacak alandaki tehlikeler göz önünde bulundurularak sağlam bir branda seçilmelidir. İnşaat brandası satın almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bir diğer husus da brandanın su geçirmez ve yanmaz kumaştan imal edilmiş olmasıdır. Yanmaz kumaş seçilmesinin sebebi inşaat dışından gelebilecek olası tehlikelere karşı inşaat sahasının güvenliğini sağlamaktır. Yolda yürüyen birisinin atacağı bir sigara izmariti, inşaat işçilerinin dikkatsizliği ve benzeri durumdarda inşaat alanlarında yangın çıkması riski oldukça yüksektir. Bu sebeple yanmaz kumaştan üretilmiş bir İskele Perdesi son derece faydalı ve güvenli olacaktır. Yanmaz kumaş kullanmanın maliyeti biraz fazla olsa da güvenlik açısından bu fark göze alınmalıdır.

Efor Branda İskele Perdesi satın almak isteyen müşterilere her daim tecrübeli kadrosu ve avrupa standartlarındaki ürünleri ile hizmet sunmaktadır.

İskele Brandası

 İskele Brandası, görüntü kirliliğini engellemek başta olmak üzere çok farklı kullanım alanı ve faydası vardır. İnşaatı dış etkenlerden koruyan inşaat brandaları aynı zamanda inşaat çevresini inşaatın yaydığı toz, kir, etrafa yayılan parçaları gibi şeylerden de korur. Yanmaz malzemeden yapılan inşaat çadırları herhangi bir yangın anında yangının yayılmasını önleyip, durumun engellenmesi için zaman kazandırır. Defalarca kullanılabilecek şekilde hazırlanan inşaat brandaları, inşaatın ilerlemesi için uygun ortamı hazırladığı için, inşaatın daha süratli bir şekilde ilerlemesini sağlayarak, üreticiye zaman ve para kazancı sağlar.

İskele Brandası:

İskele Brandası
İskele Brandası

Özellikle büyükşehirlerde görüntü kirliliğini son derece önleyen inşaat çadırları, kat sayısı arttıkça artan rüzgâr etkisini en aza indirdiği için inşaatın ilerlemesini sekteye uğratmamaktadır. Su geçirmez malzemeden yapılan bu çadırlar yağmuru inşaat dışında bırakır. İskele Brandası kullanılmadığı varsayıldığında, doğa olayları yüzünden aksatılan günler ve yavaşlayan iş hesaba katıldığında yapılabilecek en mantıklı çözümün inşaatın özellikleri doğrultusunda alınabilecek bir İskele Brandası olduğu görülebiliyor. İskele Brandası bir diğer kullanım amacı ise korumadır. İnşaat iskelesindeki çalışanları ve iskeleden düşebilecek malzemelerden dışarıdaki korumak amacıyla kullanılan bu branda, tercihe göre büyüklük barındıran fileler içermektedir. Filelerin büyüklüğüne göre fiyatlandırılan bu brandalar son derece sağlam malzemeden üretilmektedir.

                Her türlü İskele Brandası en kaliteli ve en uygun fiyatlarla alıcılara sunan Efor Branda , profesyonel kadrosuyla tüketicinin can ve mal güvenliğini göz önünde bulundurarak, en kaliteli hizmeti sizlere sunuyor.

İnşaat Brandası

İnşaat Brandası, her türlü üründe olduğu gibi inşaat brandası alanında da piyasada fiyat farklılıkları ürünün niteliğine göre değişiklikler göstermektedir. Fiyat aralığının geniş olduğu sektörde, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ürünü seçmeyi kendisine amaç edinmelidir.

 İnşaat Brandası:

İnşaat Brandası
İnşaat Brandası

İnşaat brandası uygulanacağı alanın niteliğine göre ve mevsimsel şartlara göre seçilmedir. Özellikle büyük şehirlerde cadde üzerlerine yapılan yapılarda etrafa olumsuz yönde etki etmemek amaçlı kalın ve sağlıklı brandalar seçilmeli ve bu konuda düşük fiyatlı denilerek ucuz ürünlere itibar edilmemelidir. Aksi durumlarda hem inşaat güvenliği sağlanamaz hem de inşaat etrafındaki insanların can güvenlikleri tehlike altında bırakılmış olur. İnşaat brandası fiyatlarını etkileyen bir diğer etken de kullanılacağı alanın metrekaresi ve binanın yapımında kullanılan ürünlerin yanma riskidir. Günümüzde inşaat sektöründe sıklıkla yalıtım amaçlı kullanılan malzemeler yanmaya son derece elverişlidir. Bu sebeplerden ötürü inşaat dışarısından oluşacak etkiler sebebi ile olası yangınların önünü kesmek amaçlı yanmaz kumaştan imal edilmiş inşaat brandaları tercih edilmesi inşaat güvenliğini sorunsuz sağlayacaktır. Cadirci.net her türlü niteliğe sahip birbirinden farklı ürünlerini en uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunmakta ve kaliteyi ucuza temin etmektedir.

 

Çeşitli fiyat aralıklarını istediğiniz nitelikleri öğrenerek sizin için kafa karıştırmadan bir hesap sunan cadirci.com, inşaat brandası fiyatları konusunda piyasanın aynasıdır. Farklı renk ve modellerde, istenildiğinde kişiselleştirilebilen ölçülerde inşaat brandalarını en iyi fiyatlarla cadirci.com’ten her zaman satın alabilirsiniz.

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı kullanımı ülkemizde, inşaat sektörünün hızla ilerlemesiyle birlikte, bu sektörde çalışan personele kolaylık sağlamak amacıyla geliştirilen birçok hizmet vardır. Bunlardan biri de şantiye çadırı hizmetidir.

Şantiye çadırı inşaat sahalarında yemek verilmek, yemek yapmak ya da yatılı bir iş ise personelin dinlenmesini sağlamak amacıyla kullanılan çadır tiplerindendir. Herhangi bir yağmur, kar ve benzeri doğal olaylarına karşı dayanıklı olan bu çadırlarımızda, rahatlıkla ihtiyaca göre kullanım yapabilirsiniz. Basit kurulumu, basit sökülmesi, pratik taşınabilmesi ve istenen ebatlarda olabilmesi açısından, şantiye çadırlarımız çok kullanışlı ve kullanan müşteriler tarafından tam puan almış çadır tiplerimizdendir. Her türlü arazide kurulabilme özelliğine sahip bu tip çadırlarımız, siz değerli müşterilerimizi bu sıkıntıdan da kurtarmaktadır.

Şantiye Çadırı:

Şantiye Çadırı
Şantiye Çadırı

Çadırlarımızın bir diğer özelliği ise, haliyle çok kirli, tozlu ve pis olan inşaat ortamlarında bile temizliğinin çok kolay oluşudur. Çadırlarımızda kullandığımız branda ürünleri, kiri üzerinde tutmamakta ve ufak bir operasyonla kolayca temizlenebilmektedir. Çelik konstrüksiyondan üretilen direkleri ile sağlamlık konusunda tüm soru işaretlerini düşüncelerden silen bu şantiye çadırlarımız, kaliteli olmasına rağmen gayet uygun bir ücret karşılığında siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen ebatlarda üretilmektedir. Bu tamamen sizin talebiniz doğrultusunda gerçekleşen bir durumdur. Şantiye Çadırı firmamız tarafından türkiyenin her yerinde kurulumu yapılan bir çadır türü olmakla birlikte, firmamız bu çadırları yurt dışına da ihraç etmektedir.

İnşaat sektörünün vazgeçilmez bir parçası olan bu şantiye çadırlarımızdan sipariş vermek için, iletişim bilgileri sayfasında bulabileceğiniz adres ve telefon bilgilerimizle, bize ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Asma Germe Çadır Fiyatları

Asma germe çadır fiyatları Kurulumun yapılacağı alan ve alanın coğrafi konumuna göre kullanılacak Branda cinsi ve demir konstrüksiyonun yapısına göre farklılık göstermektedir.Asma Germe Çadırlar, kullanıcıları genel anlamda güneş, kar, yağmur vb. etkenlerden korunmak maksadı ile tercih edilen bir branda niteliğinde üç ya da dört metal profil üzerinde yer alan çadırın gerdirme işlemleri ile beraber dış etkenlerden korunma olanağı mümkün olmaktadır.

Asma Germe Çadır Fiyatları:

Asma Germe Çadır Fiyatları
Asma Germe Çadır Fiyatları

 Kimler asma germe çadır kullanıyor?

1-      Havuz, park, bahçe vb. alanlarda hizmet verenler

2-      Restoran, otel vb. işletme sahipleri

3-      Amfi tiyatro vb. alanlarda kullanımı sağlanabilmektedir.

 Ne için asma germe çadırlar tercih edilmektedir?

1-      Etrafı açık büyük alanlarda kullanılmaktadır.

2-      Üstü kapalı olması gereken alanlarda kullanılmaktadır.

3-      Dış etkenlere karşı korunaklı olması istenen alanlarda kullanılmaktadır.

Asma germe çadırlar ile ilgili olarak beklentilerinizi karşılıyor olması durumunda genellikle ekonomik fiyatlar ile karşı karşıya kalınması mümkün olmaktadır. Birçok insanın öncelikli tercihleri arasında yer alan asma germe çadırlar ile ilgili olarak gerek kullanışlı olması gerek ise fiyat bakımından birçok insana tercih sebebi olabilmektedir. Asma Germe Çadır Fiyatları

Satın alma işlemleri ile ilgili olarak dilerseniz doğrudan www.cadirci.com web sitemiz içeriğinden firmamıza ulaşabilir, dilerseniz üretim sürecini bire bir olarak yerinde ziyaret edebilirsiniz. Kurulum işlemleri ile ilgili olarak da rahat bir şekilde gerekli çalışmaların yapılabiliyor olduğunu aynı zamanda bir yerden başka bir yere taşıma işlemlerinin de rahat bir şekilde yapılabiliyor olması tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Asma Germe Çadır Fiyatları

Asma Germe Çadır Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz. İstanbulda  Çadır imalatı yapan firmamız ile telefon ve mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Asma Germe Çadırları

Asma germe çadırları çok hızlı bir şekilde kurulumu yapılabilir ve seri bir şekilde de-montaj işlemlerinin yapılabilir bir yapıya sahip çadır modeli olarak bilinmektedir. Asma germe Çadır modelleri ile ilgili olarak sizlerde dilerseniz fuar alanları ve bunun gibi birçok etkinliklerde tercih edebilirsiniz. Yaz ve kış aylarında fark etmeksizin tercih edilebilecek olan bir çadır modeli olarak bilinmektedir. İçeriğinde yer alan  sistemi ile ilgili olarak rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Asma Germe Çadırları:

Asma Germe Çadırları
Asma Germe Çadırları

Asma germe çadırlar hem gölgelendirme amacı ile hem de kapalı ortam oluşturma amacı ile tercih edilmektedir. İstenen ebatlarda ve istenen kalitede ürün yapısının oluşturulması sağlanabilmektedir. Bunun için özel bir işleme gerek yoktur. Standart fabrikasyon üretimi sürecine sahip olan asma germe çadırlar ile ilgili olarak iç ve dış cephelerde uygulanacak olan izolasyon sistemleri ile ilgili olarak sizlerde değerlendirebilirsiniz. Dış etkenlere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan ve tamamen Türk malı olarak üretimi gerçekleştirilmekte olan bu ürünler ile ilgili olarak firmamız gerekli çalışmaları sağlamaktadır. Asma Germe Çadırları

Dilerseniz bu noktada asma germe çadırları almak için doğrudan www.cadirci.com web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz ile beraber firmamıza ulaşabilirsiniz. Satın alma işlemlerinin yanı sıra ürün yelpazemiz hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilir ve size uygun koşullarda kullanma imkanına sahip olmanız sağlanabilir. Böylelikle tercihlerinizi kendiniz yapabilir ve size uygun bir şekilde kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Asma Germe Çadırları Efor Çadır olarak Türkiye ve komşu ülkelere ihraacatını yaptığımız Çadır Modellerindendir.

Asma Germe Çadırlar

Asma Germe Çadırlar

 Kullanım amacına göre çok fazla çeşitlendirebileceğimiz bir model olarak karşımıza çıkıyor olan asma germe çadır çeşitleri ile ilgili olarak dilerseniz iyi bir gölgelendirme olarak kullanabilirsiniz. Bahçelerde, parklarda, cafe vb. yerlerde rahat bir şekilde kullanımının müsait olduğunu gözlemleyebiliriz.

Asma germe çadır modelleri ile ilgili olarak beklentilerinizi iyi bir şekilde karşılaması için öncelikli olarak kullanacağınız alanın ebatlarını ve asma germe çadır için kullanım amacınızı iyi bir şekilde bilmenizde fayda olacaktır. Böylelikle tercih ettiğiniz bu ürünün günlük yaşamınızı etkili bir boyuta getirebilmesi için sizlerde oldukça seçici davranabilirsiniz. Asma Germe Çadırlar

Asma Germe Çadırlar:

Asma Germe Çadırlar
Asma Germe Çadırlar

 Kullanım amacına göre çok fazla çeşitlendirebileceğimiz bir model olarak karşımıza çıkıyor olan asma germe çadır çeşitleri ile ilgili olarak dilerseniz iyi bir gölgelendirme olarak kullanabilirsiniz. Bahçelerde, parklarda, cafe vb. yerlerde rahat bir şekilde kullanımının müsait olduğunu gözlemleyebiliriz.

Asma germe çadır modelleri ile ilgili olarak beklentilerinizi iyi bir şekilde karşılaması için öncelikli olarak kullanacağınız alanın ebatlarını ve asma germe çadır için kullanım amacınızı iyi bir şekilde bilmenizde fayda olacaktır. Böylelikle tercih ettiğiniz bu ürünün günlük yaşamınızı etkili bir boyuta getirebilmesi için sizlerde oldukça seçici davranabilirsiniz. Asma Germe Çadırlar

Asma germe çadırlar hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilmek ve satın alma işlemleri ile ilgili olarak 0212 419 33 00 ya da 0542 650 44 00 numaralı telefon hatlarından ulaşabilirsiniz. Asma germe çadır modellerinin montaj ve de-montaj işlemleri de çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Alt kısımda kullanılacak bir beton ile beraber etrafında 3-4 adet metal profil direk yeterli olabilmektedir. Bu işlemlerin hemen akabinde çadırların direkler üzerine montajı sağlanır ve hemen akabinde de gerdirme işlemleri ile beraber montaj işlemleri tamamlanabilmektedir.

İyi bir gölgelendirme amacı ile kullanabileceğimiz gibi ev dekorasyonunda da aydınlatma ve tavan sisteminde farklılık yaratmak isteyen insanların önemli ölçüde beklentilerini karşılayabilir bir niteliğe sahiptir. Böylelikle şık bir dekorasyon olanağı sağlamaktadır. Kullanım amacına uygun bir şekilde tercih etmek isteyenlerin öncelikli tercihleri ise dış mekanlardır.

Asma germe çadır çeşitleri hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilmek ve satın alma işlemleri ile ilgili olarak 0212 419 33 00 ya da 0542 650 44 00 numaralı telefon hatlarından ulaşabilirsiniz. Asma germe çadır modellerinin montaj ve de-montaj işlemleri de çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Alt kısımda kullanılacak bir beton ile beraber etrafında 3-4 adet metal profil direk yeterli olabilmektedir. Bu işlemlerin hemen akabinde çadırların direkler üzerine montajı sağlanır ve hemen akabinde de gerdirme işlemleri ile beraber montaj işlemleri tamamlanabilmektedir.

İyi bir gölgelendirme amacı ile kullanabileceğimiz gibi ev dekorasyonunda da aydınlatma ve tavan sisteminde farklılık yaratmak isteyen insanların önemli ölçüde beklentilerini karşılayabilir bir niteliğe sahiptir. Böylelikle şık bir dekorasyon olanağı sağlamaktadır. Kullanım amacına uygun bir şekilde tercih etmek isteyenlerin öncelikli tercihleri ise dış mekanlardır.

Asma Germe Çadırlar ve Diğer Çadır Modelleri ile ilgili fiyat ve Çadır Çeşitleri hakkında bilgi almak için Efor Çadır ile iletişime geçiniz.

Yemekhane Çadırları

Yemekhane çadırları kullanım amaçlarına göre bir çok farklılıklar gösterebilir. Gerek üretiminde kullanılan malzemeler gerekse biçimlerine göre birbirlerinden oldukça farklıdır. Her tarafı branda kaplı demir direklere oturtulmuş çadır tiplerinden de üretilebilir dört bir yanı şeffaf kaplamayla aynı pencere gibi dizayn edilmiş Çadır tiplerinden de. İstenildiği taktirde demir direk ya da çelik konstrüksiyon direklere tutturularak kullanılabilen bu tip çadırlarda daha çok tercih edilen çelik konstrüksiyondur. Çünkü paslanmaz, darbelere karşı dayanıklıdır, herhangi bir yağmur kar vb. hava olaylarında da sağlamlığıyla göz doldurur.

Yemekhane Çadırı:

Yemekhane Çadırları
Yemekhane Çadırları

Yemekhane çadırılarının kullanım alanlarından bahsedecek olursak; inşaat alanlarında kullanılır, ramazan aylarında açık havada iftarlarda kullanılır, hayır işlerinde kullanılır, bir iş yerinin yemekhane işlerinde kullanılır, kır düğün salonlarının bir kısmında kullanılır, cafe işletmelerinde ve aklınıza gelebilecek daha nice farklı alanda kullanıma uygundur. İstenilen şekilde üretilen bu yemekhane çadırı dilerseniz kafenizin açık havada olan kısmına kurabilir ve çok şık tasarımlarla müşteriyi kendinize çekebilirsiniz.

İnsanların en fazla dikkat etmesi gereken temizlik alanı elbetteki vücudumuza direkt olarak giren yemeklerdir. Yemeklerde hijyen çok önemlidir. Buna bağlı olarak sadece yemekteki hijyen değil, yemek yenilen yerin de hijyeni çok önemlidir. Bunun için özel olarak tasarlanmış bu yemekhane çadırılarımız kiri, tozu ve buna benzer pisliği içine hapsetmez. Kirler brandanın içine nüfuz etmez.

Yemekhane çadırı modellerimizle alakalı daha ayrıntılı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Yemekhane Çadırı

Yemekhane Çadırı

Şantiye sahaları, fabrikalar, hayır yemekleri, ramazanda verilen iftar yemekleri ve daha bir çok alanda kullanılabilen yemekhane çadırlarımız, yemeklerinizi yiyebileceğiniz, steril bir ortam sağlamakla birlikte, içerisine sandalye ve masaları çok rahatlıkla koyup, geniş alanlar elde edebileceğiniz bir sistemde üretilmektedirler. Çelik malzemelerle desteklenen bu çadırlarımız, tamamen steril olup, asla paslanmazlar. Okullarda ve hastanelerde de kullanılan bu tip çadırlarımızı, kafe olarak da dizayn edebilirsiniz. Bu sektördeki olmazsa olmazlarınız arasında bir numara olan çadırlarımız, sizin, en büyük yardımcınızdır. Bu konuda, tecrübeli ekibimizle birlikte, disiplinli çalışır ve siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanırız. Tedarikçiniz olarak, bizden memnun kalacaksınız.

Yemekhane Çadırı:

Yemekhane Çadırı
Yemekhane Çadırı

Rüzgarlı, yağmurlu ve benzeri havalara dayanıklılığıyla göz dolduran yemekhane çadırları, çelik konstrüksiyondan üretilmiş direklere tutturulan dört tarafı ve tavanı branda ile örtülü bir şekilde dizayn edilmektedir. İstenen ebatlarda üretildiği gibi havalandırma yolları da mevcuttur. Pencere, kapı ve benzeri yapıları ile sağlam bir mekandan farkı yoktur. Yemekhane Çadırı

Yemekhane çadırlarımızın bir diğer özelliği ise kiri,lekeyi, tozu içinde hapsetmemesidir. Brandanın üretim şekli ve içerdiği ham maddeler sayesinde kir, leke ve toz kolaylıkla temizlenmektedir. Tamamen steril olması gereken bu yemekhane çadırları için çok gerekli bir özelliktir.

                Yemekhane çadırları istediğiniz ebatlarda yaptırabilir ve kullanıma hemen başlayabilirsiniz. Kolay kurulumu, çok kolay sökümü ve pratik olarak taşınabilir olması açısından da çok kullanışlı olan bu yemekhane çadırlarımızdan sipariş verebilirsiniz. İletişim kurabileceğiniz numaralar sitemizde belirtilmiştir.

Yemekhane Çadırı Fiyatları

Yemekhane Çadırı Fiyatları

Yemekhane Çadırları çok amaçlı kullanılabilen, pratik olarak kurulabilen ve hiç bir şekilde temel bir yapı gerekmeksizin istediğiniz yere kurulabilen çadır tiplerindendir. Yalnızca köşe direklerinin düz bir zemin üzerinde olması yeterlidir. Bu köşe direkleri isteğe bağlı olarak demirden de üretilebilir çelik konstrüksiyondan da. Tamamen kapalı olarak da üretilebilen bu tip yemekhane çadırları, bir kısmı pencere şeklinde olan şeffaf kaplamalarla da süslendirilebilir. Isınma konusunda da problem yaşamayacağınız bu tip çadırlar, yazın ferah ve geniş kullanımıyla göz doldurmaktadır. Şiddetli rüzgarlara, yağmurlara ve diğer doğal olaylara da oldukça dayanıklıdır. Kışın çadır içerisinde yaktığınız bir soba veya kurduğunuz bir ocak çok kolay bir şekilde çadırın içini ısıtacağı gibi, çadırın yapımında kullanılan ana malzemeler sebebiyle ısı dışarı çıkmayacaktır. Yahut dışarı çok yavaş çıkıp size ısınma konusunda harcadığınız enerji ve buna bağlı olarak gelen faturalarınızda da yardımcı olacaktır. Yemekhane Çadırı Fiyatları

Yemekhane Çadırı Fiyatları:

Yemekhane Çadırı Fiyatlar
Yemekhane Çadırı Fiyatlar

Yemekhane Çadırı Fiyatları Her türlü açıdan artısı olan bu tip çadırlar sadece yemekhane çadırı olarak değil bir çok amaçla kullanılabilmektedir. Bunlardan bazıları, kafe işletmesinin kır bölümü, hastaneler, inşaat sahaları, iftar çadırları, kır düğün salonlarının bir bölümü ve benzeri yerler olarak örneklendirilebilir. İstenilen ebatlarda, istenilen ortamlarda, istenilen amaç uğruna üretilebilen bu tip çadırları bir ev gibi de dizayn ettirebilirsiniz, tavan kısmı yay şeklinde de dizayn ettirebilirsiniz. Bu sizin yaratıcılığınıza ve ihtiyaç duyduğunuz şekle bağlıdır.

Yemekhane Çadırı Fiyatları bazen kullanılan branda cinsine, Bazen ise Çadırın Demir aksamının kalitesine göre farklılıklar göstermektedir. Efor Çadır olarak imal ettiğimiz Çadırların bazı görüntülerini görmektesiniz.