Promosyon Çadırı

Promosyon Çadırı, Genellikle yaz ayların kullanım olanağı sağlayan ürünlerdir. Promosyon Çadırıları bazen küçük bazen ise onlarca kişinin yatabileceği kadar büyük olması talep edilir. Belirleyici olan ise etkinliği içeriğidir. Bebek şenlikleri gibi küçük küçük Kamelya çadırlarının içerinde ürün pazarlaması ada tanıtımı yapılacak ise küçük ebatlarda Promosyon Çadırıları tercih edilmelidir. Çoklu olmayan ürün teşhir standlarında ise büyük ebatlarda Promosyon Çadırları tercih edilmelidir. Bu tip çadırlar pek çok amaçla kullanılabilir. Bu çadırlardan ilk beklenen özellik kolay taşınması, kolay kurulmasıdır.

 Promosyon Çadırı:

Promosyon Çadırı
Promosyon Çadırı

Bu Çadır Tiplerinde kendi imalatımız olan bazı ürünler kiralık olarak da sunulmaktadır. Ayrıca çinden ithal ettiğimiz açılır kapanır özellikte akordiyon sistem Promosyon Çadırlarımızda mevcuttur. Akordiyon sitemli toplanabilir bu çadırlar sayesinde hem kurulum 3 dakika gibi çok kısa bir zamanda  yapılmaktadır, hemde toplandıktan sonra depolama ve taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Bu Çadır modelleri Dış mekânlarda da kullanılabileceği gibi fuar alanları veya benzeri iç mekânlarda da kullanım alanına sahiptir. Kapalı bir mekanda ayrıca kendi amacınıza hizmet edecek bir kapalı alan oluşturup ürün teşhiri yapabilirsiniz. Bebek şenlikleri bu çadırların kullanımında en büyük referanslarımızdandır. Her sene düzenli olarak yapılan bu organizasyonda 3×3 ebatlarında promosyon çadırlarımız kurulup sökülmektedir. Hafif konstrüksiyonlu ve bu anlamda imal edilen hafif branda seçenekleri ile yukarıda kullanım alanları sıralanan çadırlar bu ve benzeri etkinliklerde kullanılması en rahat ürünlerdir.

Promosyon Çadırları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Kurban Çadırı

Kurban Çadırı,  Standart formlarda üretilen bir Çadır Modelidir. Kurban Çadırı olarak imalatını yaptığımız bu ürünün genel formu belediyelerin teknik şartnamelerine göre şekillenmiş yuvarlak formda seri olarak üretilmektedir. Rüzgarın şiddetine en az riskle dayanabilecek form yuvarlak olduğundan bu ürünlerde en çok tercih edilen yarım yuvarlak Çadır modeli uygulanmaktadır. Birbirine geçme yöntemi ile demir aksamı kurulan Kurban Çadırlarının izolasyonlu tercih edildiği taktirde, demir aksamın hemen üzerine astar dediğimiz ince malzeme serildikten sonra, ısı izolasyonunu sağlayacak hava kabarcıklı alüminyum folyo serilir. Isı izolasyonu özenli bir şekilde yayıldıktan sonra asıl Branda malzemesi tamamının üzerini örtecek şekilde monte edilip sadece Çadırın kapı kısımlarına denk gelen aynaların montajı yapılır.

Kurban Çadırı :

Kurban Çadırı
Kurban Çadırı

Çadır imalatında Firmamızın fabrikalarında üretim esnasında dikkate aldığımız en büyük faktör ekonomik Çadır üretme gayretimizdir. Kurban Çadırı, Müslüman aleminin her sene büyük bir şevkle beklediği kurban bayramının bir kaç hafta öncesinde büyük şehirlere getirilmeye başlanan kurbanlık hayvanların barınabilmesi için kullanılacağından besiciye ekonomik kurban çadırı sunmak çok önemlidir. Bu noktada hem sektördeki rekabette liderlik vasfını devam ettirebilmek hemde besicilerin masraflarını katlamamak amacı ile tüm bunları göz önünde bulundurup, aynı zamanda kurbanlık hayvanların Kurban Çadırında yerleşimi ve barınması için en uygun Çadırı kullanıcısı ile buluşturmak gerekir. Özellikle yaz aylarına denk gelen kurban bayramlarımızda maliyetleri yükseltecek branda ve izolasyon maliyetinden kaçınarak, Pilsa adını verdiğimiz ürünler ile demir aksam aynı kalmak şartı ile Kurban Çadırlarımızı ekonomik bir norm a sokmaktayız.

Her türlü Çadır işleriniz firmamız tarafında imal edilmektedir.  Uygun Çadır, Hayvan Barınak Çadırı, Kurban Çadırı, Ucuz Kurban Çadırı

Kiralık Çadır

Kiralık Çadır Farklı Doğa koşullarında farklı ebatlarda ve formlarda üretilmektedir. tatilini geçirmek isteyenlerin, afet nedeniyle evlerini kaybedenlerin, halka yemek dağıtan aşevlerinin, zorlu şartlarda vatanı savunan askerlerin ve ürünlerinin tanıtımını yapan şirketlerin genel olarak tercih ettiği ürünler çadırlardır. Çok uzun yıllar boyunca hep Kiralık çadırlar tercih edilmiştir. Çünkü kurulumunu yapmak ve kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca ağırlık bakımından da beklentileri karşılaması nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. Ancak çadırın yapıldığı brandanın malzemesi çok sağlam olmalıdır ve sağlığı da tehdit etmemelidir. Kiralık Çadır herhangi bir etkinliğini yada depolama ihtiyacını  ucuza mal etmek isteyen firmalar çadırın yapıldığı malzemeleri çok  dikkate almalıdır. Biz efor çadır ve branda firması olarak en iyi malzemeyi kullanarak sağlığınızı ve düşük fiyat seçenekleriyle de cebinizi düşünmekteyiz. İkitelli organize sanayi bölgesi isteks sanayisinde bulunan firmamıza tüm müşterilerimizi beklemekteyiz. Firmamıza gelemeyen müşterilerimiz telefon ya da web sitemiz aracılığıyla bize ulaşabilmektedir.

Kiralık Çadır:

Kiralık Çadır
Kiralık Çadır

Firmamız çadır üretimi konusunda rakiplerinden çok öndedir. Çünkü bilgi, birikim ve tecrübe konusunda çok ilerde bulunmaktayız. Her çeşit çadır üretimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Asker, afet, fuar, promosyon, hayvan barınak, kamp gibi çadır çeşitleri itina ile yapılıp satılmaktadır. Böylece müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Yaptığımız Kiralık çadırlar her türlü hava ve çevre koşuluna karşı uyumludur. Uzun yıllar boyunca aşınmayan yapısı ile her dönem çadır değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Firmamız profesyonel bir çalışan kadrosuna sahiptir ve müşterilerin isteği doğrultusunda gerekli desteği vermektedir. Çadır satın almadan önce firmamızı muhakkak ziyaret edin.

Firmamızın çadır üretimi konusunda çok geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Kır Çadırı

Kır Çadırı gibi ürünlere doğa şartların da bir çok aktivitenin ve  barınabilmek için ya da aşevi olarak kullanabilmek için çadırlara gereksinim duyulmaktadır. Çadır, hava koşullarına karşı dayanıklı bir brandadan yapılan ve direklere sahip olan bir üründür. Uzun yıllar boyunca çeşitli amaçlar için kullanılmıştır. Bu nedenle her dönemde üreticisi bulunmuştur. Yeni nesil çadırlar için ikitelli organize sanayi bölgesinde yer alan firmamız mevcuttur. İhtiyaç olan her türlü çadırı en uygun fiyata ve yüksek kalitede hizmet ile alabilmeniz mümkündür. Efor çadır ve branda olarak web sitemizden ya da telefon ile arayarak bize ulaşabilirsiniz. Tecrübe ile kalitenin birleşmesi sonucunda çok dayanıklı çadırlar ortaya çıkmıştır.

Kır Çadırı:

Kır Çadırı
Kır Çadırı

Kır Çadırı tipleri genel olarak afet, hayvan barınağı, eğlene, fuar, kamp, yemekhane, şantiye olarak çeşitlenmektedir. Bu çadırlar çok dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Polyester ya da pamuk içeren brandalar kullanılarak hava ve çevre koşullarından en az şekilde etkilenmesi planlanmaktadır. Kır Çadırı çadırı, afetten etkilenen insanların ev ihtiyaçlarını gidermek için kullanılan çadırlardır. Yemekhane çadırları ve barınak için kullanılan tüm çadır çeşitleri sağlığa zararlı bir maddeden yapılmamalıdır. Çünkü çadırı ucuza mal edebilmek için zararlı kimyasal içeren brandalar kullanılabilmektedir. Çadırların direkleri de çadırın büyüklüğüyle orantılı olarak değişmektedir. Yapıları da çok sağlam olmalıdır.

Kır Çadırı satın alırken kurulu bir modelini görmenizde fayda bulunmaktadır ve ardından ise özelliklerine bakmak gerekmektedir. Ardından ise fiyatta anlaşma sağlandığı takdirde sipariş gerçekleşebilmektedir ve firmamıza gelmeden çadır almayın.

Kamelya

Kamelya Çadır, kolay taşıma imkânı olan ve çeşitli bezlerden yapılabilen bir barınma aracıdır. Kamelyalarda ürün teşhiri yapılabilir, pazarlama yöntemlerinde bir araç olabilir, ayrıca kamelya herhangi bir barınma ihtiyacında da kullanılabilir. Çadırlar en çok göçebe hayat sürdüren topluluklarda kullanılmaktadır. Ancak günümüzde de çadırların geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Halka yemek veren aşevleri genellikle çadırdan yapılmaktadır ve çadırın içinde yüzlerce kişi aynı anda yemek yiyebilmektedir. Hayvanların barınabilmesi için ahır yapmak yerine çadırlar kullanılmaktadır. Afetten zarar gören insanlarda evlerini kaybettiği için bir süre çadırlarda yaşarlar. Doğa kamplarının da en vazgeçilmez unsuru çadırlardır. Hayatın her döneminde çadırlar karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle kaliteli çadır üreticilerine ihtiyaç vardır. Çadır üretiminde kullanılan malzemeler sağlığı tehdit etmemelidir. Bu yüzden de efor çadır ve branda firmamız gibi firmalara ihtiyaç vardır. Firmamız en kaliteli çadır malzemelerini en uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktadır.

Kamelya:

Kamelya
Kamelya

Firmamız Kamelya çadır tiplerinin neredeyse hepsinin üretimiyle ilgilenmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmasından dolayı çok sayıda müşteriye ulaşmıştır. Çadırlarda kullanılan bezler genellikle polyester ya da pamuk içeren brandalardır. Çadırların dayanıklılığı çok önemlidir. Olumsuz hava ve çevre koşullarından en az zararla etkilenen çadırlar üretmeyi kendine amaç edinen firmamız, sağlık açısından ise uygun olan çadırlar üretmektedir. Firmamıza ulaşabilmek için ikitelli sanayi organize sanayi bölgesinde isteks sanayi sitesi C1 bloğa uğramanız gerekmektedir. Başakşehir / İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Bize ulaşabilmek için web sitemizi kullanabilirsiniz ya da telefonla arayabilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen firmamız çadır hakkında en doğru bilgilere ulaştıracaktır.

Çadır imalatında kullandığımız Brandaları büyük bir hassasiyetle seçip müşterilerimize sunmaktayız.

Fuar Çadırı

Fuar Çadırı isminden de anlaşılacağı üzere çeşitli organizasyon ve etkinlikler için hazırladığımız ürün grubudur. Çok eski zamanlardan beri bina yapıları ve barınak yapıları değişti ancak Fuar Çadırı kullanma kültürü aynı kaldı. Günümüzde bile birçok alanda çadır kullanımı yaygın durumdadır. Yemekhane, inşaat ve hayvan barınağı gibi alanlarda ilk tercih olarak çadırlar kullanılmaktadır. Çadırların yapıldığı malzemelerin kalitesi ise birbirinden farklıdır. Tecrübe ve kaliteyi birleştiren efor çadır ve branda firmamız, en iyi çadırları değerli müşterileri için üretmektedir. En çok tercih edilen çadır türlerini büyük bir titizlikle üretmektedir. İstanbul başakşehir’de İkitelli organize sanayi bölgesinde bulunan firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz ve ihtiyacınız olan çadırı en uygun fiyata bulabilirsiniz. Afetlere dayanıklı olan çadırlar içinde yaşayacak olanlar büyük bir güven hissedecektir.

Fuar Çadırı:

Fuar Çadırı
Fuar Çadırı

Fuar Çadırı çeşitleri arasında afet, fuar, asker, barınak, eğlence, kamp, yemekhane çadırı gibi seçenekleri bulunmaktadır. Afet çadırı, afetten etkilenen insanların hayatlarını idare ettirebilmeleri için bir süre kullandığı çadır tipidir. Dayanıklı ve yapıldığı malzeme insan sağlığına zararlı olmayan çadırlardır. Asker çadırı, zorlu koşullarda askerlerin kolayca kurabilecekleri çadırların başında gelmektedir. Eğlence ve kamp çadırları uygun koşulları sağlayabilen çadır bezleri ile güvenilir çadırlar arasında yer almaktadır. Hayvan barınağı ve yemekhane çadırları ise çok geniş olmasından dolayı uygun şartları sağlayan çadırlardır.

Çadır işinin uzmanı olan efor çadır ve branda olarak müşteri memnuniyetini birinci sırada tutmaktayız ve fuar çadırı işini bilinçli bir şekilde yapan nadir firmalardan biri olarak kendimizi tanıtmaktayız.

Beton Yorganı

Beton Yorganı İnşaatlarda kullanılan bir üründür. Beton kurutmak amacı ile kullanılan bu üründeki Brandalar koruma amaçlı olarak kullanılan ve plastikten üretilen ürünlerden biridir. Beton Yorganı, Kullanım koşullarına göre branda seçenekleri mevcuttur. İnce ve kalın olmak üzere brandaların farklı modelleri bulunmaktadır ve branda kullanım alanı değişiklik gösterebilmektedir. Kalın branda kullanmak gereken bir yerde ince branda kullanıldığı takdirde kısa süre içinde tahribat oluşmaktadır. Bu yüzden de pek tercih edilmez. Doğru brandayı seçmek için Beton Yorganının en ideal kullanımını belirler ki aynı doğrultuda doğru yerden almak gerekir. Efor branda olarak firmamız en tecrübeli personellerden oluşmaktadır ve size gerekli desteği sunmaktadır. Kaliteli plastikten üretilen brandalarımız ile müşterilerimizin memnuniyetini karşılamak adına uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Beton Yorganı:

Beton Yorganı
Beton Yorganı

Brandaların kalitesi kullanıldığı alanlara bağlı olarak değişmektedir. Çünkü yanlış brandayı yanlış yerde kullanmak çok hatalı bir davranıştır. Bu yüzden de beklenilen performans gösterilemez. Branda kısa süre içinde rengini kaybederek solmaya başlar ve aynı süre içinde delinerek işlevini yitirir. Branda kullanımı çadırlarda yaygındır. Çadırların dış yüzeyini pamuk ya da polyester gibi maddelerle güçlendirilmiş branda ile kaplamak yaygın kullanılan bir yöntemdir. Böylece çadırlar daha sağlam olabilmektedir. Brandaların kullanım alanı yaygın olmasına karşı yanlış tercih sonucu yanlış alanda kullanılan brandalar kullanıcıların canını sıkmaktadır. Bunu engelleyebilmek adına su geçirmeyen ve aşınmaya dayanıklı brandalar kullanmak gerekmektedir. Beton yorganı için kullanılabilecek alternatif ürünler için lütfen bizimle ileşime geçiniz.

Branda, arabaları koruyabilmek için yaygın olarak kullanan bir araçtır. Bu yüzden de üretimi önemlidir. Efor branda olarak ikitelli organize sanayi bölgesinde yer alan firmamıza tüm müşterilerimizi beklemekteyiz.

Doğru brandayı seçmek  Beton Yorganının en ideal kullanımını belirler ki aynı doğrultuda doğru yerden almak gerekir.

Asma Germe Çadır

Asma Germe Çadır üreticisi birçok firma mevcuttur. Bu firmaların ürettiği çadırların kalitesi ise birbirinden oldukça farklıdır. Bu yüzden de en tecrübeli ve kaliteden ödün vermeyen firma olan efor çadır ve branda adı altında çalışmalarını sürdüren firmamızda en iyi çadırlar bulunmaktadır. Firmamızın ürettiği çadırlar arasında her çeşit çadır mevcuttur. Firmamız ikitelli organize sanayi bölgesi içerisinde yer almaktadır. Her çeşit çadırı son derece kaliteli olarak sunmaktayız. Çünkü çadırları polyester ya da pamuklu brandadan üretmekteyiz. Böylece çadırlar hem uzun süre dayanıklı hem de yalıtımlı gibi olmaktadır. Çadır kurma aşamasında kullanılan direklerin de yapısı çok önemlidir. Çünkü çadırların ebatları birbirinden farklıdır ve bu yüzden de kullanılan direkler birbirinden farklı olmaktadır.

Asma Germe Çadır:

Asma Germe Çadır
Asma Germe Çadır

Asma Germe Çadır çeşitleri birbirinden farklı olsa da çadır yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi birbirine yakındır. Çünkü tüm çadırlar olumsuz hava koşullarına karşı muhafaza edilebilmelidir. Afet çadırı, asker çadırı, yemekhane çadırı, kamp çadırı, hayvan barınak çadırı gibi farklı türde çadırlar mevcuttur. Bu çadırların üretimini büyük bir titizlikle yapan efor çadır ve branda firması olarak ihtiyaçlar doğrultusunda üretim yapmaya önem vermektedir.

Asma Germe Çadır yapısı genellikle üçgendir. Çünkü olumsuz hava koşullarına ve çevre koşullarına en iyi uyumu o tarz çadırlar sağlamaktadır. İdeal çadır, uzun yıllar kullanılabilecek şekilde olmalıdır. Çünkü bazı çadır üreticilerinin kalitesiz malzeme kullanmaları sonucunda kısa ömürlü çadırlar üretilmektedir. Bu yüzden de işin ehli olanla çalışmak gerekir.

 

Bu tip Çadırlarda en önemli faktör kullanılacak malzemenin cinsidir. Şirketimiz ürünlerinde Almanya teknolojisinde üretilen Brandaları tercih etmektedir.

Askeri Çadır

Askeri Çadır çeşitliliği olan bir üründür. İhtiyaca göre çadır tipleri mevcuttur. En çok kullanılan ve tercih edilen çadır tipleri promosyon çadırları, afet çadırları, fuar çadırları, asker çadırları, yemekhane çadırları, kamp çadırları ve hayvan barınak çadırları olarak gösterilmektedir. Tüm bu çadırların üretimini ve satışını yapan firmamız efor çadır ve branda adı altında bu işin uzmanı olduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış benimsemekteyiz.

Askeri Çadır:

Askeri Çadır
Askeri Çadır

Askeri Çadır tipleri tek tek ele alındığında çeşitli fuarlara hizmet eden ve panayırlarda görmeye alışık olduğumuz fuar çadırları kısa süreli kullanıma sahiptir ve geniş çadır tiplerindendir. Promosyon çadırları, ürün tanıtımı yapmak isteyen firmaların ürüne dair bir şeyler dağıtarak tanıtım yaptığı stant benzeri çadırlardır. Afet çadırları, afetler sonucu evsiz kalmış insanların barınma ihtiyaçlarını kısa süreliğine de olsa giderebilecek cinste olan ve yapı itibariyle bir kulübeyi andıran dayanıklı çadırlardır. Asker çadırı, doğa koşullarında kolaylıkla dinlenme imkânı sağlayan kurulumu kolay ve dayanıklı ürünlerdir. Hayvan barınak çadırı, küçük ya da büyükbaş hayvanların bir arada barınabileceği geniş barınaklardır. Yemekhane çadırları geniş bir kitleye hizmet edebilen geniş çadırlardır. Kamp çadırları ise eğlence amaçlı kurulan ve doğayla iç içe yapılan tatillerde hava koşullarından ve haşerelerden korunmak için kullanılan ürünlerdir.

Askeri Çadır kurmak için gerekli malzemelerin en iyi olanları temin edilmelidir. Çadırın üst yüzeyinde bulunan bez çok sağlam olmalıdır. Çadır direkleri de çadırı tutabilecek güçte olmalıdır.

Bu Çadır Çeşitleri  çok çeşitli formlara sahip olması ile birlikte ısı izolasyonlu olarak da imal edilebilir.

Afet Çadırı

 

Afet Çadırı değişik formlarda ve değişik ölçülerde imal edilen bir Çadır  Modelidir. Afet Çadırı imalatımız da bazı çeşitlerde ısı izolasyonuda kullanılabilmektedir. Çadırlar her dönemde kullanılan ve bir şekilde de sürekli ihtiyaç olan ürünlerin başında gelmektedir. Bu yüzden çadır üretimi yapan firmamız efor çadır ve branda, en iyi Afet çadırı malzemelerini üretmektedir. Üretilen çadırların brandaları çok dayanıklı ve her koşula uygundur. Pamuk ya da polyester içeren brandalar ile çadırların üst kısmı güvende olmaktadır. Çadır direkleri de en sağlam malzemelerden üretilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, geçmişten gelen tecrübesiyle birlikte sektöründe en iyisi konumundadır. İkitelli organize sanayi bölgesinde isteks sanayi sitesi C1 blok NO 4 de yer alan firmamıza tüm müşterilerimizi beklemekteyiz.

Afet Çadırı:

Afet Çadırı
Afet Çadırı

Afet Çadırı tipleri oldukça değişiktir. Ancak genel olarak afet çadırları, promosyon çadırları, fuar çadırları, hayvan barınak çadırları, askeri çadırlar, yemekhane çadırları ve kamp çadırları olarak sıralanmaktadır. Bu çadırların en belirgin ortak özelliği, her türlü hava ve çevre koşullarında en dayanıklı olan malzemeden üretilmiş olmalarıdır. Çadır bezleri ve direkleri kullanım alanlarına göre en iyisi olabilecek şekilde üretilmektedir. Afet çadırları barınabilmek için ideal koşullara sahiptir ve birçoğu ev görünümüne sahiptir. Diğer çadırlar da kendi özelliklerini yansıtmaktadır. Eskiden beri en yaygın kullanılan çadır tipi üçgen çadırdır. Bu çadırlar hava koşullarına göre en uygun tasarıma sahip olan ürünlerdir.

Çadır sahibi olmak isteyenler işin uzmanı olan efor çadır ve branda adı altındaki firmamıza gelebilir. Böylece en doğru bilgiyi alarak sizin için en uygun olan çadırı bulabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi bir çok üründe farklı seçenekler karşınıza çıkacağından % 100 ürün memnuniyeti adına Çadırlarımız hakkında bizimle irtibata geçiniz.